Skocz do zawartości

Postać 3d: Baby Girl


indian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Woo balbym sie takiego dzieciaka. Z twarza na moj gust jest wszystko zle :( Ale jak zaslaniam glowe kartka by jej nie widziec to wyglada bardzo dobrze :) oczywiscie jak wyobraze sobie ze tego kantu na koszuli nie ma (jak kolega napisal wyzej wyglada jakby dziecko mialo stanik). Freaky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twarza na moj gust jest wszystko zle :(

Worek na głowę i za ojczyznę! :P

 

Indian - O ile mebelki to Twoja domena, tutaj coś z modelowaniem poszło nie tak. Pierwsze spojrzenie - WTF?! To dziecko czy dorosły karzeł? Poza głową, coś mi w stopach nie pasuje. Mam wrażenie, że jest nie pasuje do wieku dziewczynki (bezpieczniej byłoby napisać - postaci).

Anyway, lecisz dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ant-3d co jest złego z twarzą, nic nie zarzucam tylko pytam, co anatomicznie jest nie tak :)

to raczej nie koszula tylko jakaś sukienka, z mojego punktu wygląda bardziej jak worek, ale wygląda w miarę jak zdjęcie na którym się wzorowałem, prawdopodobnie przesadziłem trochę z tym wcięciem , za mocne i teraz wygląda jakby miała stanik.

Mozo wszystko jest ze zdjęć, nawet główka o.O :)

Dobrotek no jak widać postacie to nie jest moja najlepsza strona, ale staram się i lece dalej :)

 

dorzucam kilka screenów z viewportu

 

yJbpa.png

 

aWXvW.png

 

salut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest potencjal w tym ja bym to jeszcze poprawil bo szkoda pracki , poszedlbym za poprawkami plastiego i dodatkowo popracowalbym jeszcze nad oczami, wlosy tez mi nie leza ale to juz pewnie kwestia gustu :)

PS: Jaki masz monitor? U mnie calosc strasznie jasna jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plasti dzięki wielkie że chciało Ci się z tym pomęczyć :) rep+

legomir no już nic speclajnego z tym nie zrobię, przy następnej postaci, czy tam potworze postaram się bardziej z tym SSS, bo fakt, nie wygląda to najlepiej. rep+

odnetniN na chwilkę do tego przysiadłem i porobiłem kilka poprawek, prawie nie widocznych ale zawsze coś tam... co do oczek to wiem, słabo, włosy tak samo jak znajdę kiedyś moment czasu to do tego przysiądę. rep+

 

  • Monitor: LG FLATRON IPS235 & LG FLATRON W2242T & wbudowany do lapka MSI GE600.

 

YGE6v.jpg

 

salut.

Edytowane przez indian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności