Skocz do zawartości

3ds Max 2013 Extension Set z mParticles już do pobrania!


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak poinformował nas dzisiaj jeden z naszych użytkowników Autodesk udostępnił już do pobrania Extension Set dla 3ds Max 2013 z dodanymi mParticles. Jeśli macie aktywną subskrypcję Autodesku dodatki te możecie pobrać za darmo.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2558

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Super! Lepiej późno niż wcale. Szkoda tylko, że Autodesk nie udostępniło dokładnie tych samych rozszerzeń które otrzymali posiadacze subskrypcji całych pakietów. Posiadacze zwykłego 3ds Max z sub. mogą się teraz czuć jak druga kategoria klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie, powiedziano, że max będzie odchudzany czego następstwem jest wywalenie Recatora i Dynamics i zastapienie ich MassFX, więc moje pytanie: dlaczego w maxie 2013 dodano nowy plugin mass fx mCloth i nadal mamy drugi plugin Cloth ktory był do tej pory, znowu zaczyna się robic bałagan, mamy dwa pluginy do tego samego, czyli to z czego max miał byc odchudzany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że z tego samego powodu, dla którego trzymają kupę starych modyfikatorów, na przykład edit mesh, physique i tak dalej i tak dalej. Ja na przykład w maxie 2012 używam clotha maxowego. I co, przenoszę się do wersji 2013 i nie mam możliwości działania dalej z projektami? Nie bardzo. Więc zostawiają to wszystko, żeby wersje ze sobą współpracowały. Tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności