Skocz do zawartości

Scena 3d - Titanic Wolf in the Cyber Laboratory


Rekomendowane odpowiedzi

Polycount - 405 374 faces

Rendering time - 2 min 44 sec

Render - Mental Ray

Software - 3ds Max + Photoshop ( poprawka kolorkow, dodanie lekkiego efektu TV )

Sprzet - Athlon 2400+, 1,5 GB DDR RAM, GeForce 4 Ti, 2*40GB HDD

 

Jako oswietlenie uzylem 2 omni, rendering z wlaczylem GI ....

 

Obrazek sie dosyc dlugo laduje ( 180KB )

 

final1.jpg

 

 

Prosze o komentarze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam

 

kilka moich uwag na poczatek:

- kadr lezy, nie ma na czym zawiesic oka, straszny chaos

- tlo nie zaciekawe, zwlaszcza texturki

- efekt intarlace troche rozprasza, ja bym go usunal

 

Ogolnie sam pomysl jest ciekawy, jakbys tego cyber-wilka wrzucil do jakiejs ciekawej scenerii i dopracowal kadr to mogla by byc niezla pracka.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do geby to ja zmieniel, faktycznie wyglada jak u ptaka, troche ja zaokragle i chyba bedzie ok, a jak nie wyjdzie to zmienie temat na Titanic Bird ;) Co do zabkow to chyba takie pozostawie, w moim zamierzeniu byl wilk z duza iloscia mniejszych ale osrych jak szpilki zabkow, takie zabki bardziej jak dla mnie pasuja do robota ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Sid : Ja tez jej nie rozumiem :) Nie wiem czego tu nie rozumiec, poprostu robot aresztowany w laboratorium, gdzie chcial unicestwic swoje nastepne ofiary :)

 

Do MRCN : Oj widze :) Jak to akdsn powiedzial : "Mysle ze wyjdzie jeszcze na ludzi" ;)

 

Do flesz_gordon : detali ma znaczaco duzo, nie moze przecie tonac w srubkach i kabelkach, tyle co dalem uwazam za dosyc rozsadna liczbe ;)

 

Wracajac do efektu TV to mi sie podoba, mysle ze opinie na jego temat sa podzielone, jedni uwazaja za zbedny, inni uwazaja ze podkresla klimacik SF....

Wazne zeby nie byl jakos drastycznie psujacy, a taki nie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt tv sam w sobie nie jest zły, ale akurat do tej pracy niezbyt pasuje - moim zdaniem. Przyczyna jest prosta - optycznie rozciąga obrazek, który jest i tak orientowany poziomo i do tego ze złą kompozycją rozjeżdżającą się na boki. Ten efekt tylko podkreśla kompozycyjne wady obrazka. Jeśli poprawisz kompozycję, to moim zdaniem będzie ok:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jej nie rozumiem :) Nie wiem czego tu nie rozumiec, poprostu robot aresztowany w laboratorium, gdzie chcial unicestwic swoje nastepne ofiary :)

 

 

Ja myślałem że go naprawiają :) , co do pracy jest zbyt...hymmm jakby to określić 'mdła' wszędzie ten sam metal , kolor , aż się niedobrze robi , efekt tv....wydaje mi się niepotrzebny , dodałeś go chyba po to żeby pokazać jakąś tam nowoczesność technologiczną czy coś , pysk tego ptako-wilka jest jakiś dziwny , ja bym proponował na ostatnie poprawki przenieść to do WiP...

 

 

ale ogólnie nie jest źle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage ostatnie jego screeny to mam coraz wieksze....bo schizo zaczyna miec problemy z oswietleniem i nie ma jescze scenki zrobionej, a jego milosc do przesadnego glowa moze go zniszczy :)

 

A wracajac co do tych twojich szans, to jak dla mnie sa dosyc realne, nie zapomnij ze ja ostatniego slowa nie powiedzialem ;)

Na dowod w troche fajniejszej sceneri dalem go na 3d Palace, moze nie jest jakas niesamowita, ale widac postep ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to zrobie :) Doszedlem do wniosku ze obie scenki wieja nuda i jutro dodam sporo detali, a scneka bedzie poscigiem naszego wilka ( poprawie morde ), gonic go beda robociki ( wiecej detali ) i moze latajacy radiowoz ( jesli zdaze zrobic ), poprawie dach, dodam jakies wejscie na niego, wymodeluje okienka ( ch.... jako textura ) doam ogolnie wiecej detali do budynkow, walne jakiegos bilboarda by nie bylo nudy :) I boj sie schizo :)

 

Dla tych co chcieliby tego W.I.Pa zobaczyc prosze tutaj : http://3d-palace.com/forums/viewtopic.php?t=2873&postdays=0&postorder=asc&start=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności