Skocz do zawartości

In the woods


Status

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dobre to.

 

skupiłbym sie na twoim miejscu na drugim i trzecim planie bardziej

okreslił gdzei jest podłoże, wrzucił detal, może zagęścił las

 

generalnie gratuluje progressu, twoja praca na CHC też robi wrażenie

fajnie widzieć jak idziesz do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale ilekroć patrzę na twarz tej kobiety, to coś z nią jest nie tak. Albo mam takie głupie złudzenie, albo jest jakaś taka nie tego ;P Ech, nie potrafię tego ubrać w słowa ;D O cieniowanie mi chodzi i kształt, jaki przez to otrzymuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radix ma rację co do mordy, ale nie dokładnie chyba o cieniowanie chodzi. Kształt kaptura, dokładnie tył, mam wrażenie nie naturalnie układa się co do pozycji głowy, przez co daje jej taki dosyć dziwny odbiór. Sama twarz miodzio. Resztę pracy podjechać w takim detalu i będzie naprawdę mocne. Twarz wyszła coś jak w pracach studia SIX MORE VODKA:) według mnie bardzo spoko:) na kapturze owej dziewoji widać również fajny efekt:) nie wiem czy zamierzony ale gdy patrzy się na owy tył ma się złudzenie jakby panna był duchem:) Kaptur na transparencie jest lekkim:) Jedziemy dalej - kaptur panny z lewej jakby zbyt sztywny, jakby padający deszcz nie oddziaływał na materiał. Poza tym drugi plan lekko urozmaicić, podrasować bo on tu kuleje najbardziej. Trzeci plan przez kolor bardzo ładnie komponuję się z resztą szczególnie z parą na pierwszym planie. Myślę, że drzewa drugiego planu jakbyś okrył większą ilością powyginanych gałęzi ( prawa i lewa strona pracy) nabrała by choć trochę bardziej mroku:) Środkowe drzewa trochę kulawe co do reszty:) Sorry, że tak pogmatwanie napisane, ale staram się opisywać na bieżąco co widzę w Twojej pracy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności