Skocz do zawartości

Postac 3d: Ghoul z HoMM VI


spolsh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W zeszłym tygodniu brałem udział w konkursie na stworzenie potwora ze świata Might & Magic. Wyrzeźbiłem Ghoula na podstawie tego conceptu. Po zgłoszeniu pracy, już po terminie i poza konkursem próbowałem poprawić to, czego nie zdążyłem zrobić. Zamieszczam efekt końcowy i zapraszam do krytyki.

soft: rzeźbienie/modelowanie - Blender, Sculptris; render - cycles; postpro - ps;

 

ghoulbyspolsh2try.png

 

[ATTACH=CONFIG]87654[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Świetny model, widać swobodę, z jaką rzeźbisz w bryle, ale bardzo słaba prezentacja, poświata w oczach nie wygląda najlepiej, tekstury właściwie żadne. Paradokslanie jakiś clayrender wyszedłby grafice na zdrowie. Swoją drogą ciekaw jestem, jak użytkownik Sculptrisa oceniłby dyntopo w nowych buildach Blendera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna praca, ale w 100% zgadzam sie z Lucek. Fun art daje wiele radosci :)

 

@mookie na serio tak piszesz o modelu? Szczerze to mnie to troche zaskoczylo, gdyz sam dobrze bardzo modelujesz, chciaz fakt - sculptow jakis Twoich nie widzialem ( albo nie pamietam ).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komentarze.

 

@mookie: niestety to jest takie trochę T-pose, bo planowałem zapozować armaturą po retopo i wypalaniu map ale nie było już czasu. Następnym razem pomyślę o tym wcześniej. Z tego powodu ucierpiały też materiały, ponieważ myślałem o clay renderze i w ostatnim momencie chciałem skontrastować skórę z dodatkami. Masz jakieś porady co do clay renderu? googlowałem, próbowałem się wzorować na http://www.3dtotal.com/index_gallery_detailed2.php?id=5213#.UGscL00xqqg i się nie udało. Nie używam dyntopo narazie. Jedynie w Sculptisie brakuje mi clay tubes.

 

@Lucek: szmata bez symulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności