Skocz do zawartości

MAx 2012 czy 2013 ?


AccessX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie do końca tak, tak samo mulił mi na gf jak na ati do czasu skonfigurowania nitrousa który po prostu w 2012 defaultowo jest inaczej ustawiony. chodzi o rozdzielczość wyświetlania map w vieportach która nie jest ucinana w 2013 i wyświetla w pełnej rozdziałce. po przestawieniu zaczyna chodzić jak 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja po zmianie tych parametrów nadal miałem mulącego się woła a mam kartę Ati dedykowana przez autodesk, ale ogólnie jest z nim więcej problemów niż z 2012 i tak naprawdę to każdy z nas będzie preferował tego czy innego maxa mam znajomych którzy robią zawodowo wizki i twierdza że się 2010 nie przesiada za żadne skarby ;) a AccessX zaznaczyłem że karta bo jednak jak by nie patrzył jest to już nie najnowsza karta mimo że w swoim czasie dosyć mocna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałem się na 2013 ,mam ATI i wcale nie takie mocne. Nic nie grzebałem w setupie z wielkością map i jestem zadowolony z prędkości obracania modelu. Nic nie muli przy dużych scenach. Max z ostatnią poprawką ze str. autodesku.

 

shadowsexpe : ja bym się najchętniej nie przesiadał z 2008...2010 porównaniu do 2008 dopiero zamulał. Na szczęście razem z oprogramowaniem kompy też idą do przodu i jakoś się to wyrównuje.

Edytowane przez PurePixel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście razem z oprogramowaniem kompy też idą do przodu i jakoś się to wyrównuje.
Tak tylko nasze portfele nie idą stale do przodu tak aby tylko wymieniać podzespoły ;) A na temat poprawek autodeska to ostatnio było kilka fajnych tekstów na forum że lepiej nie stosować bo jedno poprawia a dziesięć błędów zaimplantuja do maxa ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety taki marketing firm produkujących soft i hard..gdzie my jako potencjalni użytkownicy dostajemy po kieszeni. Chcąc wymienić cokolwiek zaczynają się schody. Dzisiaj się natknąłem na spory problem z narzędziem "cut" w editable poly. Takich cukierków pewnie jest jeszcze troche, być może zbyt pochopnie wydałem opinię na temat 2013 nie analizując wszystkich funkcji.

 

problem z cut - tnie polygony wg. przesunięcia kursora,a nie tak jak powinno czyli po kliknięciu lmb. na vertex. Jednak tnie w ten sposób tylko w viewporcie - w rzeczywistości siatka jest nie ruszona-nie istniejące linie i vertexy jednak zostają w podglądzie. Także po nadaniu turbosmotha. Kiedyś - właśnie w 2008 był taki problem z quickslice jednak te nie istniejące edge znikały. Reasumując cut działa ,ale zostają syfy. Mocno frustrujące.

Edytowane przez PurePixel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności