Skocz do zawartości

Minimalistyczne studio pod meble


shadowsexpe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zgadzam się z Mirachem. Tło odwraca uwagę od mebli co nie jest dobre dla samych mebli (i pewnie klientowi sie to nie spodoba). Jak dodasz rosliny i inne takie, to będziesz miał interior a nie studio (którego, tak mi sie wydaje, celem powinna być prezentacja samych mebli). Sofa i fotel, twoje? Gdzies je widziałem, tylko nie mogę sobie przypomnieć gdzie. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele przeze mnie zrobione ogólnie na podstawie dokumentacji firmy ;) Nie dali modeli. Sofę mogłeś widzieć bo była w poprzedniej kolekcji fotel jest nowością ;) Wrzucam ze światłami i jeszcze trochę dopracowaną bardziej postpro.scenar.jpg

Edytowane przez shadowsexpe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy gdzie wrzuciles ta nowa wersje ? Czy to ta w pierwszy poscie czy miala byc w twoim ostatnim, bo jesli to drugie to nie widac obrazka. Zatem sie odniose do tego co widac w pierwszym poscie. Powtorze to co juz bylo wczesniej powiedziane, tlo na nie, za bardzo odwraca uwage, lepiej zrobic je jakies jednolite, bo teraz po chwili patrzenia na fotele wzrok kieruje sie na to co jest jest za nimi. Poza tym efekt ten jest spowodowany zlym skadrowaniem, za duzo gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem przyjemne studio, a po co w ogole sie uparłes na te lampy nad meblami? tło jednolite bez zadnych lamp nie moze byc? jedna uwaga; pod dywanem coś tam nie halo, na powiekszeniu widac jakby dywan był przyklejony do podłogi na budapren:) cała reszta jest świetna! peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nadal nie widać obrazka to dajcie znać. Co do ustawienia kamery to nie mogę przeskoczyć wysokosci 1 metra to samo sie tyczy rozdziałki.

 

OK juz widze obrazek i dalej optuje za jednolitym tlem, bo te halogeny odwracaja uwage od przedmiotu prezentacji. Jesli nie mozesz pojsc wyzej z kamera to sprobuj przesunac target nizej, bo to kadrowanie nie pasi co masz teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Zbyszku, akurat meble od przyjaciół zza Buga cenę mają straszna to prawda. A co do shadera to zwykły vraymtl beton z mapka reflekt i w bumpie wsadzonym mixem ( tu akurat dałem mapkę porowatości zupełnie inna niz wyjściową w diffus plus ta sam mapkę co do reflekta no i amount podkręciłem do 3) ;) Sciana to także vraymtl tylko z mapka celular w bump i w reflekt tylko że tilling map jest ustawiony nie na jednakowy.

upgrade

Klient zaakceptował wersje ze światłem ies w tle ale z takim kadrem jak na poniższym obrazku( zamieszczony dla szacownych marud ;) )mebler.jpg

Edytowane przez shadowsexpe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności