Skocz do zawartości

Portfolio 3D: Intra i VFX


MiRi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po dłuższym czasie znalazło się kilka prac, z których chciałem złożyć portfolio, wyszedł mi z tego ten oto filmik:

 

 

Soft:

3dsMax

FumeFx

RayFire

After Effects do compositingu

 

Z chęcią przeczytam wasze komentarze i uwagi

Edytowane przez MiRi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam! Fajne efekty, początek dynamiczny, ale jak dla mnie czcionka jaka użyłeś i tło na niej (chodzi o Twoje dane osobowe +mail) to porażka.... Times New Roman to nie coś kreatywnego:) a właśnie kreatywnością rozumiem chciałbyś się pochwaliś, radziłbym zrobić to na kolorowych ruszającym się tle (rozmytym) i do tego z lekkim obrotem na biało w 3d Twoje dane. Jak dla mnie ten efekt łatwo poprawić a nie będzie po pierwszych 5 sekudnach takiego negatywnego "Eeechhhh..." Przynajmniej ja tak miałem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kakaku, już niestety nie będę zmieniał napisów, aczkolwiek masz rację co do tego początkowego "ehhh" :)

 

Berger, te końcowe symulacje były testem 2 rozdzielczości. Pierwsza jest Low Quailty, liczyła się około godziny, druga ponad 2, niestety dokładnie nie pamiętam gdyż były one robiono jeszcze przed wakacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry reel, ale faktycznie nierówny i ... typografia na początku razi, mocno. Nie pasuje do całości zupełnie. Wiem, że to niby detal, ale może właśnie przyszły pracodawca tez na to popatrzy. Odstaje moim zdaniem od całości faktycznie ta scena z samochodem i wybuchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady, jak wrócę z przerwy to przemontuje i zmienię czcionkę na początku, myślę jeszcze czy nie zmonotować inaczej intra Hey mielec, gdyż jest trochę za długie, a z chęcią bym je pokazał w portfolio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności