Skocz do zawartości

zawód animator


piskorz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zdaje mi się, że najważniejszą rzeczą w animowaniu jest dobra zabawa. Jeżeli sprawia Ci to przyjemność to chłoniesz wiedzę bardzo szybko a co za tym idzie Twoje animacje stają się lepsze. Kluczem do sukcesu jest ciągłe szlifowanie swoich umiejętności i nie ważne czy animujesz na kulkach czy na zaawansowanym rigu(Progress będzie zawsze). Jeżeli Piskorz chce uczyć się już na zaawansowanym rigu to niech to robi. Najważniejsze to nie wpajać komuś na siłę swojej racji bo to moim zdaniem zabija tylko przyjemność z wykonywanej pracy.

 

Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć i tak do końca życia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie spoko.sam zaczynam i też przyglądam się głównie animacji, nie działała na kulkach, ale faktem jest, że się to czuje i im dalej w animację tym więcej się wie i poprawia. Trzeba zacząć pracować,a resztę pozostawić myśleniu i dążeniu do ideału no i tutkom na YT. hehhe

 

Wysłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nogi powinny się wyprostować na początku wyskoku i nie bój się wyginać kręgosłupa, podczas backflipa kręgosłup nigdy nie będzie cały czas zgięty. musisz wyprowadzić skok, nadać mu kierunek siłę, do tego trzeba użyć całego ciała, nie zapominaj o głowie która także zachowuje się w odpowiedni sposób podczas każdego ruchu. wykańczając skok czy to w przód czy tył zazwyczaj amortyzujesz skok kucnięciem, nawet delikatnym ale zauważalnym, niż odejściem.

backflip puki co słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądaj refki klatka po klatce i rozrysuj sobie klatki kluczowe. Na papierze, z dopiskiem która to klatka żeby ogarnąć timing. Timing u ciebie leży, i lądowanie zbyt sztywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności