Skocz do zawartości

World War Z - oficjalny trailer


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

Nezumi - Mi zabrakło w tym trailerze potworów właśnie. De facto nie widać kto ich atakuje. Zombie w WWZ zasuwają tak szybko i takimi stadami, że to da się pokazać tylko w dużej skali, z daleka, i na oko nie różnią od ludzi, poza utratą instynktu samozachowawczego. W I'm Legend przez chwilę nawet nie ma tych wątpliwości. Zaletą filmów o Zombie jest właśnie to, że nie ma wątpliwości kto jest zły i można zasuwać z rzezią :-)

 

salut

t.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wiem jak wy to widzicie ale dla mnie ten koles co go goni na dachu nie wyglada jak sprzedawca hot-dogow, ktory chce oddac reszte zostawiona nieopatrznie przez bohatera... No ale kto wie... Niewinne to ja tam widze na przyklad corki glownego bohatera i innych ludzi ktorzy sa zaatakowani przez tych "biednych" o ktorych jak widze powszechnie sie martwicie...

Troche takie to naciagane wszystko - kolesie robia film o zombich a wy to rozkladacie na czynniki pierwsze. Jeszcze brakuje obroncow praw zwierzat zeby sie jakiegos zombie psa tam dopatrzyli i zaczeli swoja kampanie.

A moze to zombie-geje domagajacy sie prawa do malzenstwa? To by bylo na topie!

Ja tam widze potwory ile bym razy tego nie ogladal, ale jak ktos chce sie dopatrywac to luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności