Skocz do zawartości

Scena 3d : Hotel Europa


KaeMS

Rekomendowane odpowiedzi

O ile dobrze pamietam to jest pierwszy render , ktory zamieszczam na tym forum , wiec nie badzcie okrutni :D .

Jak na razie mam zbudowana sama scenke , wstepnie dobralem oswietlenie . Zastanawiam sie co by tu jeszcze dorzucic ew. co poprawic ( poza sama tabliczka " Hotel Europa " ktora jeszcze robie ).

 

concept.jpg

Edytowane przez KaeMS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak na razie wszystko w scenie jest zywcem z Rhino . Jak skoncze elementy , ktore powinny byc w scenie to je troche zoptymalizuje ( w tej chwili ponad 100 000 poly ) no i poprawie zeby nie byly tak ostre - najbardziej widac to na wlazie do kanalu :P . Nie bardzo wiedzialem co zrobic z ta skrzynka , ale chyba ja polamie troche i dostawie obok niej smietnik . Sciana jest pusta , bo nadal czeka na tablice " Hotel Europa " . Mam pytanko : co powiecie na utrzymaniu tego jako b/w - eksperymentowalem troche z kolorami , ale wersja czarno biala najbardziej przypada mi do gustu . Updajty po weekandzie - zona mi za bardzo marudzi , ze nic tylko przed kompem siedze ... Tez to macie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwne światło- jeśli dzienne to to co świeci ze środka praktycznie nie powinno niczego rozjaśniać oprócz wnętrza, jeśli to noc to za jasno i nie ta temperatura światła. Inna rzecz że postęp od poprzedniego zrzutu jest wyraźny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lewej odpadł tynk a wygląda jakby te cegły były namalowane. Lepiej dziurę przy takim kącie wymodelować lub zrobić displacem. Tekstury niby brudne tylko nie tam gdzie trzeba. Powinnny być brudniejszesz w zakamarkach. Dodatkowo strasznie razi mirror tekstur. Od razu widac powtórzenie. Lampa jak jest to niech świeci, będzie chyba lepszy efekt teraz wszystko jest widoczne i brak silniejszych akcentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tego mi bylo trzeba :D konstruktywne uwagi . Jesli o swiatlo chodzi , to jeszcze go na dobre nie zaczalem a scenka bedzie nocna . Jak komus cos konstruktywnego do gowy przyjdzie to niech pisze . Nastepne zrzuty w poniedzialek , jak poprawie teksturki , dorobie nastepne i do pracy wroce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich przemyśleniach odkopuję temat. Pracę zacznę praktycznie od początku, stąd też prośba - jak komuś "wpadnie w oko" jakaś fota starego, zapomnianego przez czas zaułku to proszę podrzucać.

 

Wrzucam koncept sceny. W sumie totalnie wszystko zmieniło się w czasie, gdy zacząłem się tym bawić. Nie komentujcie konceptu - wiem, że jest do bani, w 2d jestem kiepsciutki.

 

concept.jpg

Edytowane przez KaeMS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szysia565

Weź zmień ten pierwszy post. Pierwszy znak, "[" gdzieś Ci uciekł i obrazek się nie pokazuje ;p A scenka spoko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności