Skocz do zawartości

Tworzenie grafiki 3D w latach osiemdziesiątych


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Sonda to popularnonaukowy program telewizyjny lat osiemdziesiątych. Jeden z jego odcinków poświęcony był tworzeniu grafiki komputerwej (w tym animacji 3D). Zobaczcie jak to się wtedy robiło. Bardzo ciekawy materiał.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2697

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sondy... oglądałem na żywca... i dopóki były mi to tematy powiedzmy mniej znane.... rozdziawiałem gębę nie mogąc uwierzyć w te wszystkie cuda i chłonąłem je z pełnym zaufaniem.... dopóki tematem jednej z Sond było latanie na lotniach i motolotniach (a byłem jednym z pionierów tej zabawy).... i od tego czasu przesdzło mi jak ręką odjął.... i już traktowałem ten program tylko jako niezły kabaret....:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KULKI dzieki za ten odcinek, nigdy go nie widziałem, wzruszyłem się

Spx od tego właśnie są tacy ludzie jak ja;)

 

Dla mnie ten odcinek ma wartość szczególną.. A mianowicie pamiętam co w ten dzień robiłem..

 

..Cieszyłem się narodzinami mojej siostry:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedziec ze jak sie slucha tych dwoch panow z perspektywy czasu to trzeba przyznac ze cholernie duzo przewidzieli :).

 

Dokładnie. Może i z paralotnictwem im nie wyszło tutaj im się to udało. Trzeba pamiętać, że celem programu było na pewno uproszczenie wielu kwestii. Wtedy nie było wyboru kanałów, ciężko było wybrać grupę docelową, na pewno starano się upraszczać wiele rzeczy, aby je mógł zrozumieć każdy. Moim zdaniem świetnie im to wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności