Jump to content

Featured Replies

Posted

Siema,

 

no więc siedzę sobie i grzebię w scenie, a tu nagle przy próbie przełączenia z perspektywy na top czy left znika mi scena dodam, że ni stąd ni z owąd:)

Nie widzę nic oprócz opisu osi piwotów obiektów.

Czy ktoś miałby pomysł?

 

Pozdrawiam

[ATTACH=CONFIG]88418[/ATTACH]

  • Replies 3
  • Views 760
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A jak zaznaczysz wszystko (ctrl + a), wszystko ukryjesz, wejdziesz w widok perspective, wciśniesz "z" i wtedy z powrotem wszystko pokażesz?

  • Author

Dzięki, ale dokładnie teraz odkryłem o co kaman.

Po prawej stronie viewportu mam suwaki (viewport clipping) i niechcący musiałem je przesunąć, bo po ustawieniu ich tak jak ma być wszystko się pojawiło. Genialne narzędzie swoją drogą, tylko szkoda, że nie wiedziałęm o nim wcześniej i myślałem, że mam jakiś błąd w scenie. Dzięki za odpowiedź mimo wsz

Edited by dimaxion

Po screenie widać, że to jakiś świeży max więc może stery?

Nie wiem bo się na 2011 zatrzymałem ale ludzie często właśnie ze sterami miewają problemy, poszukaj na forum temat się przewala na okrągło.

Druga rzecz mi przychodzi do głowy SHIFT+G ale to by było zbyt banalne chyba.

Create an account or sign in to comment

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy