Skocz do zawartości

Wiz : "House in Tamatsu"


Bonifatz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Dawno niczego nie wrzucalem, glownie przez to, ze nie moge pokazywac prac komercyjnych.

Zatem pokaze cos co zrobilem po godzinach w ramach pocwiczenia paru nowych rzeczy.

Wiem, ze mozna jeszcze by tu i tam poprawic ale szczerze mowiac nie mam juz energii zeby przy tym siedziec dluzej ;)

Rzuccie okiem i dajcie znac co o tym sadzicie.

 

Pozdro!

 

(sorry za brak polskich znakow)

 

01_Winter.jpg

 

02_Spring-Summer.jpg

 

03_Night.jpg

 

04_screenshot.jpg

 

[ATTACH=CONFIG]88558[/ATTACH]

Edytowane przez Bonifatz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po pierwsze co się rzuca w oczy to na pierwszym obrazku ludzie nie komponują się z tłem za bardzo. Na pierwszym i na drugim obrazku AA siedzi na oknach. Niebieskie klamerki za bardzo przyciągają wzrok moim zdaniem (oraz są troche za duże - przynajmniej się tak wydaje). Bardzo ładne zimowe światło, nocny render bardzo fajnie wyszedł. Skąd dzewka? Onyx'owe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość trzyma poziom i nic szczególnie nie odstaje, napewno jakbyś dłużej przysiedział to byś poprawił te wszystkie rzeczy o których panowie wyżej wspomnieli. Od siebie pomarudzić moge że przewody sie przerwały gdzies w połowie po lewej(wogole jakieś takie cienkie), a drzwi przesuwne na pierwszym piętrze białego budynku są chyba dla hardkorów:)

aa no i wszystko jak z pudełka wyjete nowiutkie.

 

Ale lenie w tym Tamatsu.. żeby przez pół roku śmieci nie wyrzucić...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za komentarze i wskazówki. Do perfekcji jeszcze brakuje duzo, zdaje sobie z tego sprawę, ale staram się żeby każda następna wizka, czy to for fun czy komercyjna, była jeszcze lepsza od poprzedniej.

 

Dzięki peter_f ! :D pozdrówka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemne wizki.

Szczególnie podoba mi się klimat zimowy i naturalność barw w oświetleniu, sam osobiście często mam z tym problem - super wyszło, złapałeś klimat!

 

W nocnym ujęciu przeszkadza mi delikatny fiolet na szczycie budynku, mam wrażenie że cały obrazek jest w zimniejszej/niebieskiej tonacji a fiolet i "rozświetlenie" szczytu jest obce i jakby z innego światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za konstruktywna krytyke! Jej nigdy nie za wiele ;)

 

Co do renderu, to paru nowych rzeczy sie nauczylem przy okazji robienia projektu.

Aktualnie mam kolejny projekt w przygotowaniu, tez celem jest klimat, nowe roslinki i generalnie wypracowywanie dobrych workflow dla enviro.

Jeszcze raz dzieki!

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności