Skocz do zawartości

Fan art Hobbit


Gość kotoskar

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kotoskar

Witam, to mój pierwszy post tutaj, więc mam nadzieje, ze nie pomyliłem działu itp. Wrzucam kilka portretów krasnoludów z Hobbita, które mają niesamowite fizjonomie i pomyślałem sobie, że to świetna okazja żeby sobie poćwiczyć. Portrety trochę różnią się od zdjęć, bo robiłem je na oko, bez obrysowywania konturów. To by było na tyle póki co.

[ATTACH=CONFIG]88750[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]88751[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]88752[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]88753[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]88754[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość kotoskar

Danke :)planuje zrobić tak wszystkich 13, ale zobaczymy czy starczy mi uporu. Zamieszczam obrazek z kilkoma etapami pracy, może komuś się przydać żeby sobie zobaczyć. Prace w trochę lepszej rozdzielczości wrzucam tez na http://www.icandrawthis.com

 

[ATTACH=CONFIG]88760[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na etapie szkicu bardzo fajne, dziwne że zrezygnowałeś z kolorowego tła po drodze, niezbyt dobrze wyglądają takie lewitujące w białych przestworzach głowy... z kolorem za mało się dzieje, ruda broda i włosy nie są tylko rude, znacznie więcej przydałoby się mieszania kolorów... miałeś bardzo dobre refki pod ręką, widziałem te fotki mają dobrą jakość... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny detal, aczkolwiek w kolorze chyba za mało się dzieje - trochę to monochromatyczne. Przydałyby się też większe kontrasty, bo teraz wygląda to deko płasko i plastelinowo.

 

Pozwoliłem sobie na szybki over, mam nadzieję że się nie obrazisz:

[ATTACH=CONFIG]88780[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kotoskar

Hmm :) no tak, kontrasty mocniej wybiły bryłę, ale ja chciałem żeby one były takie ilustracyjnie płaskie trochę, dlatego tez zrezygnowałem z teł i ograniczyłem kolor do minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności