Skocz do zawartości

Logitech Performance MX


Gość RafalPL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość RafalPL

Witam chciałem się zapytać czy ktoś używa tej myszy na co dzień, bo nie wiem czy by jej nie kupić ponieważ moja po ponad trzech latach odmawia posłuszeństwa.

 

Chetnie poznam opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mam poprzednika czyli mx revolution, juz 5 rok bodajze, uzywana z przerwami.

i szczerze to mam mieszane uczucia

mialem doczynienia z lepszymi i tanszymi myszkami ta jest troche przekombinowana, milion przyciskow i przesowakow. jest ciezka. z plosow za to jest precyzyjna i laduje sie raz na 2 tyg. no i jest niezniszczalna, dziala tak samo teraz jak wtedy gdy byla nowa.

 

.

 

osobiscie polecam ta(jezeli dobrze pamietam)

http://www.a4tech.com/hproduct.asp?m=p2&cid=211&scid=211&id=819

mialem ja w pracy i naprawde kompie dupe

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ta myszke i moge ja polecic.Duze znaczenie ma czego oczekujesz od myszki.Ten model jest stworzony dla ludzi z duza ręką.jest ona dosyć ciężka,myszka jak mówi ttaaddeekk mam mnóstwo przycisków,ale ja uważam to za ogromny atut.Z nakładką uberoptions można sobie skonfigurować myszkę tak,że bedzie służyła w maxie jak spacepilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ładuję raz na 2-3 tygodnie. Ładuje się szybko a dołączony dosyć długi kabelek pozwala na normalną pracę w czasie ładowania. Tak jak napisano wcześniej myszka duża - dla mnie jak najbardziej OK, wygodna. Ostatnio pracowałem "w terenie" :-) i bez problemu działała na stole z przeźroczystym, szklanym blatem. Dla mnie ciężka nie jest.

Mankament: przewijanie kółeczkiem w boki działa bez wyczuwalnego oporu, dlatego wyłączam np w AutoCAD bo przy dwukliku kółkiem często przypadkowo włączłem przewijanie. Ale standardowe oprogramowanie pozwala tworzyć własne profile dla uruchamianych programów więc jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RafalPL

Skusiłem się i zamówiłem mam nadzieje ze będzie ok ale w porównaniu z moim Microsoftem wifi 2000 to powinno być tylko lepiej.

 

We wtorek Bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cudeńko, jak najbardziej warta swojej ceny. Miałem MX Revolution, coś tam mi padło (głupota jakaś) i oddałem na gwarancji, dali mi z powrotem nową mychę, właśnie Performance MX. Mam ją praktycznie od premiery, kilka lat. Jakimś cudem wyłamałem odbiornik, mimo tego że taki malutki - z Holandii przysłali mi nowiutki, szybko, za darmo, nawet bez pokazywania paragonu - w sumie po jednym mailu do polskiego przedstawiciela. Jak mi padnie to biorę na pewno coś znów od Logitecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość RafalPL

Mysz przyszła rewelacja ale mam straszę problemy w SetPoint wiesza się na potęgę i jak się już włączy to nie działa.

 

 

Opanowałem sytuacje tak mi się zdaje.

 

Co do myszki to rewelacja w dłoni leży wspaniale i te wyprofilowanie na kciuk plus ten przycisk bardzo przemyślane o dziwo lżejsza od mojego Microsoftu teraz wygodnie można używać komputera.

Edytowane przez RafalPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest ze środkowym klikiem? Miałem kiedyś Vx revolution czyli myszka z tej samej rodziny, ale klikanie na kołku to był koszmar. Cieżko się naciskało, słabo wyczuwalne kliknięcie, zbyt duży skok i najgorsze - zawsze podczas kliknięcie rolka się przekręcała o miałem niespodziewany zoom.

 

Poprawili to? Teraz używam taniej logitech x7 i jest dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście w Performance MX kółko działa już jak powinno. Przełącza się tryb pracy rolki przyciskiem niżej, takim jak ten do "wyszukiwania" w poprzedniej wersji. Ale w MX Revolution jakoś bardzo mi to nie przeszkadzało, z nakładką Uber po dwóch dniach się przyzwyczaiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności