Skocz do zawartości

Wiz: Centrum Handlowe - Kolekcja modeli


Rekomendowane odpowiedzi

Witam grono kolegów i koleżanek,

chciałem przedstawić wizualizację jaką stworzyliśmy do naszej najnowszej kolekcji modeli.

Autorem całej kolekcji jest Kuba Przybolewski, znany na forum jako ReflectVision.

Poniżej załączam również kilka wybranych renderingów z samej kolekcji 3d Mall Equipment.

 

Zachęcam do wyrażania swojej opinii :)

Pozdrawiam

Andrzej

 

a5kW2EO.jpg

mBRt9k9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Właśnie dowiedziałem się o tym przez fejsbook. Przejżałem pdf i powiem - jestem pod wrażeniem.

 

Świetne modele pod wzgledem jakości i co najważniejsze, praktycznie do 90% z nich jestem w stanie znaleźć zastosowanie komercyjne, nie tak jak w przypadku większości innych kolekcji - w których na 30 modeli - jestem w stanie użyć 2-3 bo pozostałe są kompletnie nie przydatne i mam wrażenie, że tylko ze względu na ilość zostały zrobione.

 

ReflectVision ma dobrą rękę do polycountu - niby to w wizualizacjach się średnio liczy, ale nie wszystko można w proxy trzymać zawsze.

 

Podsumowując - moim zdaniem najlepsza kolekcja do tej pory na rynku pod względem Cena/Jakość.

 

Jedyne do czego się przyczepię to - mogliście to cholera wydać 3 miesiące temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcji nie dość ,że trafna to jeszcze bardzo dobrze wykonana i skonfigurowana -

Miło że ktoś stara się obserwować "rynek" i szukać braków w elementach naprawdę

przyśpieszających prace , czekam na następne trafne pomysły i decyzje :)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności