Skocz do zawartości

[GRA] Epic Quest of The Mighty Aniela to the Heart of The Mountain (...)


kotisded

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

przedstawiam naszą ostatnią "produkcję", która powstała w ramach Global Game Jam 2013 z tydzień temu.

 

 

titlescreen_lowres.png

 

Łącznie gra pochłonęła 31 godzin pracy 5`ciu osobom- ale i tak jest co najmniej daleka od doskonałości (mówie o ilości bugów, grywalności etc.). Śmiga na Unity3d

 

Pełen skład:

Jakub Michalski - programista

Mariusz Zdunek - programista

Łukasz Strzelczyk - udźwiękowienie

Michał Posmyk - grafik

Wojciech Klimas - grafik

 

http://www.youtube.com/watch?v=CryTqws5RQo

 

Po wszystkim uznaliśmy, że potrzebowalibyśmy jezcze ze dwóch tygodni na spokojnie, żeby doprowadzić ją do stanu należytej grywalności. Celem było sprawdzenie togo co jesteśmy w stanei zrobić w tym czasie jako team.

Konkurs polegał na stworzenie gry w 48... nooo rzeczywiście w 42 godziny, od początku do końca w zadanym w pierwszej godzinei temacie. Rozgrywka, historia, modele, rozgrywka, etc. etc. Świetna zabawa, naprawdę polecam- trochę może to skrajne dla niektórych teamów (my spaliśmy 5/6h dziennie, niektórzy nie zamierzali posiadać tego przywileju), kupa roboty ale zostawia satysfakcję. Mi praktycznie całość czasu zabrały postaci (które w rezultacie przerzucania z blendera do maxa i odwrotnie potraciły ufalki) i animacje. Trzeciej postaci nie zdążyliśmy zaimplementować, tak samo cut scenek. Wojtek zajął się enviro i postefektami. Jednak te 6 godzin których nie było zrobiły różnicę... ale cóż.

 

 

 

 

link downloadowawy ( W linku z klawiszologiągra jest podobno zepsuta ) 35mb: https://dl.dropbox.com/u/19831551/AnielaVsMagmaDemon%20%28Fix%200.0.2%29.zip

 

 

Oficjalna strona gry, opis, klawiszologia i tak dalej:

http://globalgamejam.org/2013/epic-quest-mighty-aniela-heart-mountain-and-realise-her-spiritual-and-gnostical-purpouse-vs

 

________________________________________________________________________________

1. Download

2. Unpack

3. Enjoy ;)

Controls:

w - run forward

s - move backward

a - turn left (boss fight mode only)

d - turn right (boss fight mode only)

space - jump

q - block rock falling from above

e - black Magma Deamon fireballs

r - fire magic purse of returning (+5 against Evil Magma Deamons)

p- boss teleport

Edytowane przez kotisded
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

SZTUKA POWINNA BRONIĆ SIĘ SAMA!

Jeśli nie interesuje cię ostateczna odpowiedź, na ostateczne pytanie czym jest życie, wszechświat i cala reszta- nie mogę cie za to winić. Niektórzy po prostu nie mają potrzeby rozwoju duchowego. Uważam, że to najlepszy moment na przytoczenie mojego ulubionego cytatu Anieli- "Jeśli twój mężczyzna, ma gorszy miesiąc i nie czujesz już jego wielkiego ramienia i wypchanego portfela, chroniącego potrzebę twojej próżności- rzuć go...!!! A jak ci się nie chce na razie- wyjmij se sama kasę, jak będzie w kiblu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrupek3D- Złorzeczysz i dekapitujesz swój rozum na rzecz chwilowej rozpoznawalności. Normalnym jest, że energia Anieli powoduje odpływ krwi z mózgu do innych części ciała. Spodziewaliśmy się tego typu płaskich reakcji z męskiej strony- niema naiwności w stosunku do wieczności.

 

ultrakaka- Pierwsza kobieta!!!, witamy i dziękujemy za miłe sowa, melanż i jaranie płynie od tego momentu w naszej krwi niczym bumerang na twą cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu sie dzieje w tym temacie Oo

 

Po prostu wrzuć filmik, nie filozofuj i nie sil się na ponadprzeciętną elokwencję pełną kryptowrzut personalnych, bo nie wychodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wrzuć filmik

 

Cóż ja mogę, toż człowiekiem jestem tylko uniżonym i słabym niczym gil na wierzbie szarganej przez wiatr. Cóż ja mogę będąc w Japarcie, kupując wahacze (!?)

Albowiem trzydzieści pięć mega piechotą nie chodzi bo nóżek niema i rączek też niema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem, zagrałem i... pomysł na grę według mnie jest ciekawy, ale musicie naprawić wiele błędów. Przede wszystkim skakanie, bo pomimo wciskania spacji ludzik czasem nie skakał (btw animacja skakania też jest dziwna. Laska wyskakuje, leci na szczupaka i nagle wraca do pionu) Druga sprawa to kolizje i fizyka w grze... masakra. Rozumiem jednak, że w 48 godzin nie da się wszystkiego ogarnąć. 3mam kciuki za projekt bo jest ciekawy, jeśli doprowadzicie go do stanu grywalności to chętnie zagram.

 

Ktoś tam wcześniej pisał o gameplay'u. Pozwoliłem sobie nagrać krótki filmik z gry ;) Niestety bez walki z bosem, bo przez wymienione wyżej problemy ze skakaniem nie byłem wstanie od niego dojść.

 

http://www.youtube.com/watch?v=CryTqws5RQo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja mogę, toż człowiekiem jestem tylko uniżonym i słabym niczym gil na wierzbie szarganej przez wiatr. Cóż ja mogę będąc w Japarcie, kupując wahacze (!?)

Albowiem trzydzieści pięć mega piechotą nie chodzi bo nóżek niema i rączek też niema.

 

Próbowałeś się może.. przespać po tym jamie?;/

Potrzebujesz snu, duużo snu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jesteśmy świadomi bezsensowności rozgrywki :)

 

Ino Magiczny guzik "P" nacisnąć musisz by Daemona w oczach swych obaczyć, a Jego by pokonać: dziesięciokrotnie F użyć musisz by dziesięciokrotnie fire magic purse of returning (+5 against Evil Magma Deamons) rzucić i Daemona w ciemności związać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności