Skocz do zawartości

postać 3d: ROBOT(CHYBA)


Gość styczny

Rekomendowane odpowiedzi

sam niewiem czy to ma być robot; niewiem co z tym dalej robić; napewno jest tam pomieszane i małowidoczne i niewiem czy jak bym to dokończył i chcial robić animacje to niewiem czy komputer mi niesiądzie pomuszcie; czy ja wogule w dobrym kierunku ide

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

teraz tak wygląda jeszcze nogi i pare bajerów dodam potem pozmieniam i jakieś teksturki, myśle że powinno jakoś wyglądać ale z chęcią posłucham co by można było zmienić

a i jak by ktoś miał pomysł na te tekstury żeby miał jakiś fajny wygląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za pisaniem takich postów ale czy w ogóle wiedziałeś zanim zacząłeś robić, co chcesz robić? Bo brak tu jakiegoś konceptualnego planu. Może najpierw kartka papieru i ołówek [koniecznie z dala od komputera :)] - zobaczysz żę będzie łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz ktos wyzej napisal radze ci dokladnie zastanowic sie co bedziesz chcial uzyskac zanim zaczniesz to robic... widac tu brak pierwotnej koncepcji... nie czepialbym sie tutaj tego ze uzywales glownie samego extrude bo to twoja sprawa jak modelujesz... ale to wyglada jakbys extrudowal zupelnie losowo... korpus przejdzie... popracujesz nad nim i moze byc ciekawy... ramiona i uda to teksanska masakra pila extrudowa... imho przedobrzyles...

 

ps: nie pisz takich rzeczy jak "jakie dac tekstury zeby to fajnie wygladalo"... moja rada jest taka: jezeli przed rozpoczeciem pracy nie wiesz co zrobic zeby "fajnie wygladala" to poprostu odpusc sobie ta prace i poczekaj az bedziesz mial pomysl na jakas "fajna prace".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos Ci powiem, ja jak chce zrobic np kolko to siadam do kompa wpisuje sobie np google.pl image i patrze jak wygladaja rozne kolka, przegladam setki zdiec aby miec pewnosc ze moje kolko moze byc ciekawe ale nie paskudne. Powinienes tez to zrobic przejzec rozne koncepcje podlapac pewne ciekawe rozwiazania z roznych zdiec i jakos ladnie i zgrabnie to polaczyc, moze z tego wyjsc naprawde bardzo Ciekawy model. a tak narzie jest to zabawka dla dzieci do lat 3 i robot nie "chyba" ale napewno to nie jest. pozdro, dolaczam sie do innych brak pomyslu i tyle,,, glowa ona jest ok: ]reszte Delete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta kiedys byly takie klocki podobne "Duplo" .... jesli umiesz rysowac to wez kartke i to naszkicuj ... ja juz nie wiem .... moze daruj sobie ta prace bo serio nic z tego nie bedzie ....tym bardziej ze dam sobie reke uciąć ze to twoj concept w czasie rzeczywistym (z ręką zartowalem ...czasem chcem sie podrapać) i raczej takim zostanie nie przemyslanym ... no ale kto nie zaczynal sceny ktora wczesniej NIE zaplanowal .... ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba robotobibok i wymiana tlenu na stacji mir :)

niestety zgadzam sie z reszta i troche nieudany ten robot.

moze zacznij od nowa. ja proponuje wymodelowac PI i SIGME. (bo power rangers sa juz zajeci :)

przynajmniej nie bedzie to kolejny matrixowy robot.

poszeeeee GRAF!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaz w sumie - tak sobie nad ranem mysle - moze jednak pociagnij to dalej i zrob z tego ZABAWKE (tylko czerep mu zmien bo nie pasi) - np. zrob takie walcowate, tekturowe pudlo na zabawki (mocno kolorewo) i tego kolesia jak sie z niego proboje wydostac

 

to np. uprosci sprawe textur - bo dobrze otexturujesz tlo (czyli podloge i pudlo) i juz - robota zostawiasz w psychodelicznych kolorach i z plastiku :)

 

moze cos by z tego bylo - bo na 'powaznego' robota - nie bardzo sie ten pan nadaje

 

pozdrawiam i nie lam sie - bedzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności