Skocz do zawartości

Bourbon Empire ● RATSTAR


deviianne

Rekomendowane odpowiedzi

hejho!

 

Dzisiejszego pięknego dnia chciałbym podzielić się z wami moim ostatnim projektem.

Jest to koncepcja pubu/restauracji znajdującej się w starej zajezdni tramwajowej przy ulicy Północnej w Łodzi.

Do projektu zainspirował mnie jeden z moich ulubionych seriali - Boardwalk Empire. Chciałem uzyskać klimat lat dwudziestych i trzydziestych dodając do tego fakt iż w tamtym właśnie okresie miała miejsce sławetna prohibicja.:D

Projekt zrobiony dla frajdy, że tak się wyrażę.:)

 

Więcej możecie zobaczyć na behance: http://www.behance.net/gallery/BOURBON-EMPIRE-RATSTAR/7447037

 

image.jpg

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Świetnie się to prezentuje, fajnie by było jak byś w przyszłości wrzucił efekt po wykonaniu projektu ;)

Jedno pytanie czy te duże lampy nie wiszą troszkę za nisko, jako osobnik mający przeszło 190 cm wzrostu mam odczucie optyczne że mogłyby być one pewnym problemem dla osoby wysokiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychowaty mgła to po prostu Zdepth wypełniony szarym kolorem i odpowiednio wymaskowany w Photoshopie. Glow zazwyczaj robię domowym sposobem, tzn zwykły pędzel z gradientem, odpowiedni kolor i malowanko, a następnie wrzucam to na screen blending mode i voila!

shadowsexpe gratuluję czujnego oka:D lampy (dla lepszego efektu) wiszą dokładnie na wysokości 190cm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności