Skocz do zawartości

Wiz: Panda house


Godzil

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus!

 

Oj jak ja dawno nic tutaj nie zamieszczałem. Część z Was pewnie mnie nie pamięta a reszta... nawet nie zna :P Jednak postanowiłem swój ostatni, prywatny projekt tutaj pokazać.

 

Swojego czasu Nebula mocno zainspirował mnie wizualizując dom w Matsubara na konkurs. Od tamtej pory ćwiczę sobie i oglądam sporo wschodniej architektury. Spodobał mi się poniższy projekt zatem przedstawiam wizualizację domu "Panda" w Tokyo.

 

Nie jest to może mistrzostwo świata, ale liczę, że komuś się spodoba a nawet może ktoś doradzi co by tu można było zmienić? :)

 

Pozdrawiam!

 

pandauj01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Faktycznie piękna robota. Jedna z lepszych wizek jaką w ogóle ostatnio widziałem. Przypomina mi poziomem to co można zobaczyć na blogu Ronena Bekermana, a tam są tylko wizki najlepsze z najlepszych.

Dołączam się do prośby o tutka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się prezentuje szczególnie klimat światła , jedyne co ją trochę psuje to ten jednoślad szczególnie że na tylnym błotniku aa ci się wyłożyło i jakos do całości nie pasują te drzwiczki, co do zmian to może bym postarzył materiał na latarni i słupie od znaku drogowego jakos się odcinają od całej reszty szczególnie od tego świetnego dziurawego asfaltu i tego zdezelowanego chodnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wizualizacja jest świetna, praktycznie fotorealizm.

Jestem świeży jeśli chodzi o grafikę 3D, a obecnie opanowuje podstwy modelingu, dlatego może głupie pytanie, ale jak mniej więcej ta scenka była modelowana? Całość w maxie, czy też jeszcze jakieś inne programy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ailambert - dzięki :P

 

Kramon - wybacz, ale nie do końca rozumiem Twój komentarz, początek owszem, później nieco ciężej :(

 

maciek.m - ojej wielkie dzięki i oczywiście sam wiesz - pisz jak coś potrzebujesz :)

 

PMat - kurcze nie przesadzasz czasem? :D Wielkie dzięki!

 

shadowsexpe - przyglądałem się obrazkowi w poszukiwaniu zagubionego AA ;) oglądałeś obrazek w 100% rozmiarze? Ponieważ nie mogę się doszukać na błotniku błędów :( Zastanawiałem się też podczas pracy nad tym co napisałeś, aby postarzać materiały, jednak jedna z rzeczy, które podobały mi się na zdjęciach referencyjnych to fakt, że środek miasta usłany był rzeczami na zmianę; nowymi i starymi - próbowałem uchwycić taki efekt poprzez drzwiczki obok domku i inne elementy chociaż sam uważam, że raczej nieudolnie...

 

fakkir - wielkie dzięki! Uważam jednak, że do fotorealizmu mi jeszcze bardzo daleko :( Co do samej pracy nad sceną, wychodzę z założenia, że skoro da się w jednym programie zrobić większość pracy - a programy te tanie nie są - i da się to zrobić szybko, jeżeli ktoś już ma wprawę - to czemu nie! Zatem mój soft to 3Ds MAX + VRay i Photoshop. To wszystko :)

 

Bonifatz - ogromnie dziękuję :)

 

Wielkie dzięki wszystkim za tak pozytywne komentarze! Jestem bardzo zaskoczony bo sam w tej scenie widzę dopiero potencjał na porządny obraz. Patrzę na wizualizacje z górnych półek i chyba jeszcze sporo brakuje, jednak po takich opiniach, zwłaszcza po dłuższej przerwie na forum, aż chce się pracować dalej :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, szkoda że tylko jedne kadr.

 

Nie ma się do czego przyczepiać.

Mam jedynie mieszane uczucia co do kontrastu brudu otoczenia a czystości bryły samego budynku.

Chyba pokusiłbym się o lekkie ślady zużycia, ale traktowałbym to jako dopełnienie pracy niżeli konieczny dodatek.

 

Jest dobrze :)

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności