Skocz do zawartości

scena 3d: Krajobraz o mdłym zapachu złudzeń.


dziadek3D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ciesze się dziadku, ze pomimo złamanego obojczyka działasz dalej. Chociaz tyle, ze czasu masz bo ja mam jego deficyt. Co do obrazka od technicznej strony, to dokładnie widac co zrobione w CE, co w maxie i co w PS(z mojego punktu widzenia). Razi trochę pierwszy plan(krzesło z ksiazka), wydaje się być wklejony i niezintegrowany z otoczeniem. Jeśli chodzi o przekaz, to surrealistyczna wizja, dobitnie przedstawiajaca Twój styl. Sztuka to zauwazyc i widzieć, ze pomysl jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mulholland... chopie....nie pij tyle...:)))

 

@torm... jak ktoś mówi, że nie rozumie... to ja też to rozumie...:)))

 

@MariushO... nudzę się to coś tam udłubię lewą ręką... no to wychodzi lewizna...:))) o fallusy musisz się go sam zapytać ja szpiczastych nie widziałem...!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lewizna to taka nie jest, "lewy" to jest chyba "członek" naszego forum co widzi fallicyzm we wszystkim co stoi, podnosi się i zamierza się podnieść!(i jakkolwiek zinterpretowal wszystko co zobaczyl na tym obrazku)!

 

Gratki za wzięcie się za cryengine, szkoda, ze pracujesz w maxie a ja w mayce, bo moznaby cos skombinować(choć to i tak granica do pokonania). Co moglbym Ci doradzić, to zrezygnować z presetow w CE jeśli chodzi o roslinnosc. To szajs pod gry. Wlasnie składam sobie bibliotekę pod renderowanie. Jest tylko problem z optymalizacja, bo jak umieszczę wiele w scence to potrafi fps spaść niemiłosiernie. Renderowanie do klatek nie przeszkadza , bo to kwestia sekund. Szukam teraz złotego srodka na jakość i szybkość. Jak jesteś zaiteresowany to mogę się podzielić . Nadchodzi dlugi weekend to powinienem skonczyc, co zaczalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bawię się na razie leworęcznie... jak zwykle z podstawowymi technicznymi rzeczami sobie nie radzę... zgrać sekwencji klatek dalej nie potrafię.... eksport z maxa tez mi nie wychodzi... a z napieprzejącym barkiem myśkenie jest lekko średnie...:)).

spytać się nie ma kogo... no trochę mi to zajmie...:)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności