Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mercedes-Benz G63 AMG 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio miałem okazję renderować genialany model FF'a - tytułową G klasę w pełnym AMG :P O modelu mogę tylko powiedzieć, że dawno nie renderowałem czegoś tak kozackiego :P Poniżej dwa ujęcia ogólne i kilka detali, jeden się jeszcze smaży więc dopiero jutro dodam lub późnym wieczorem. Tradycyjnie wykonane w 3ds max, renderowane w vray, postpro w PS. Enjoy ;)

 

8res.jpg

 

Full-res

 

7res.jpg

 

Full-res

 

9res.jpg

 

Full-res

 

10res.jpg

 

Full-res

 

11res.jpg

 

Full-res

 

13res.jpg

 

Full-res

 

12res.jpg

 

Full-res

 

14res.jpg

 

Full-res

 

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez Berger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wyczesane

 

W koncu samchod z mojej bajki - uwielbiam terenowki a ten jest jednym z lepszych, raz wygral Dakar. Oczywiscie mocno zmodyfikowany w stosunku do fabrycznej wersji, ale to norma w tym rajdzie. Malysz jezdzi toyota Hilux, która jest podobna do fabrycznej w ... 1% - tylko karoseria troche podobna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne! Modelik fantastyczny, tylko do studia się przyczepie. Troche takie mdłe i nijakie. IMO w swojej teczce masz znacznie lepsze rendery studyjne niż te co pokazałeś teraz. W tym studiu coś mi do końca nie pasuje, może za mało kontrastu? Ale ja się tam nie znam;) Jak dla mnie froncik i *****

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wyszło oprócz odbić w pewnych ujęciach. Nie wiem czemu ale mało kto patrzy czy ma bieżnik na oponach dobrze ułożony. Kierunkowe opony a lewe w drugą stronę założone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności