Skocz do zawartości

scena 3d:enDorama


Gość raminez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość raminez

dlaczego no coments czy takie kiepskie czytakiegenialne czy takie przecietne czy takie ********* czy takie okrotne czy takie h..we???

DAMIAN please ...do you ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coments.. co do filozofji jaką dopisujesz pod swoimi pracami, ponownie przedstawiasz człowieka zdegradowanego do roli najbardziej uwłaczającej jaka Ci moze przyjć do głowy, dając wyraz swym makabrycznym i maxymalnie extremalnym wizjom świata ktory bedzie lub już jest zglobalizowany, pełen fałszu, surowej techniki wypierającej jakie kolwiek resztki sensu naszych istnień, świata groteskowego i absurdalnego, wulgarnego i totalitarnego, w ktorym jednostka znaczy tyle co pisuar w latrynie.... .... :) - dla mnie to juz oklepany temat, a no coments, bo zauwazylem dyskusję jakze podobną do tej ktora wyrosła pod porzednia pracą. nie lubie takich dyskusji, sam powtazasz ze gusta są różne, nie ty jeden nei lubisz krytyki ktora nie jest po twojej myśli, wiele osob w tym i ja, znalazło na to metodę polegającą na tym, ze nie komentujemy elaboratami postów zawierających słowa krytyki. a to dla tego ze na 99% nie przekonasz krytykującego do swoich racji, i dla tego ze krytykujący jest widzem, a co za tym idzie, jak w kazdej sztuce wizualnej odbiera obraz tak jak go stworzyłeś, a nie tak jak chciałeś by go odbierano. A co do tej pracy, jest o wiele lepsza niz poprzednia, plastycznie i nawet odrobine pomysł wydaje mi się bardziej strawny.. teraz kiedy masz już warsztat, i to całkiem niezły, moze sproboj przekazać te egzystencjalno-cyberpunkowe wizję za pomocą innych środków niż makabryczne, wulgarne, kontrowersyjne.. słowem "mocne" obrazy, moze przez dowcip? na zasadzie kontrastu? satyra? bo widać ze zle zrozumiałeś moich przedmowców, ktorzy mowili o pojściu na łatwiznę, w wyborze tych "szokujących" środkow przekazu twojego przesłania. ludzi to juz nei szokuje, tylko drażni, era szokowania skończyła sie poł wieku temu.... nie zniechęcaj sie tylko rob, dalej, co chcesz, zmień jedynie reakcje na krytykę, bo sie robią długie dyskusje na tematy "gorące", ktore jako moderator powinienem dusić w zarodku. ale sie napisałem, ale to z nodów, a nie w czynie sopłecznym. pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

Zgadzam sie poczesci z toba Damian ...kazdy spostrzega dana wizje po swojemu ale niepowinno sie nazucac tematu autorowi....oczywiscie np :Ty moglbys mi ( zreszta chetnie przyjal bym ) pomoc w wykonczeniu tekstury swiatlo itd...ale ja twojej wizji niemoge przeniesc poniewaz jej nieczuje , jaki satyra sorry ale nie ja......popatrz sie na GIGERA ( moj ulubieniec) ...tu w Londynie jest on bardzo popularny ....czy jego grafiki nie sa odrazajace ..powiedz sam ???!!! ale wielu powie jakie za...ste ..a , swietne , wiesz dlaczego bo to GIGER ...wiesz zrobil bym taki manewr mianowicie wrzuce malo znana grafike GIGERA jako moja i popatrze na posty ...daje sobie glowe uciac 70 % lyka ten kit...a pozostale 30 % krytykuje pomysl , wykonanie itd...

dzieki za post Damian ...

 

niema powodu sie sprzeczac ...niepotrzebne sa niesnaski ...z Twojej strony zyczyl bym tego samego ...dzieki za pomoc ale nie w dziale TEMAT...

pozdrowienia i z szacunkiem LUKASZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są odrażające, ale w jak cudowny sposób. Gość robi genialne rzeczy i szczerze mówiąc nie widzę specjalnie związku między tym co robisz Ty a tym co robi Giger. Jego prace to chyba coś więcej niż tylko szokowanie.

 

Ps. Taki mały OT.. postać Aliena uważam za najlepszy i najbardziej przerażający wizerunek obcej cywilizacji w kinie.

 

edit : ale błąd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

ja nieporownuje sie do Gigera ..

przepraszam za posty ze nie sa one zgodne z waszymi oczekiwaniami ze pojawil sie koles ktory ma troszke inne zdanie ...i ???/niechodzi mi o krytyke czy pochwaly ...tylko jest rzecza przykra jak kogos zdanie jest notorycznie krytykowane

jak mozna krytykowac za pomysl ( jak swoja osoba nic sie niereprezentuje godnego.)

 

 

PRZEPRASZAM jeszcze raz

 

zabieram sie za model BMW ..moze ktos mnie polubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oburzaj się. Nie o to chodzi że nikt cię nie lubi (skąd ta myśl). Z tego co widzę to większości się praca podoba więc nie wiem w czym masz problem. Robisz swoje i dobrze. Nie wszystkim musi to pasować.

A prawo do wyrażania własnej opinii ma każdy.

 

ps. Co do poprzedniego posta to sorry, ale źle cię zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi pasuje i to bardzo:) choc zazwyczaj lubie bardziej nowoczesne rzeczy ale to jest bardzo dobre, to jest praca nad ktora trzeba sie zastanowic i zrozumiec wierze ze chciales moze cos przez to przekazac. moim zdaniem 70 procent to jest pomysl a tylko 30 wykonanie a ty zrobiles i to i to bardzo dobrze.:) pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

jest spoko ja niejestem zly czy zawiedziony ..jest spoko ...dzieki mysle ze poto istniej Forum aby dyskutowac .... TA GEZER's see'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez jednakowe pozy postaci ,wydajesie ze to sa klopy produkowane seryjnie(o ile w zamysle mialy to byc kibloczleki) ,nie chcial bym miec takiego w domu brrr ... temat grafiki jest kontrowesyjny, co do wykonania...3+ bo kompozyja mi nie lezy, i swiatlo...po obejrzeniu kilku dziennikow w telewizji ksiadz jednak powinien sie odbijac w tym lusterku (bo cos niedobrego dzieje sie w panstwie Polskim) ok pozdrawiam O)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co to dzieło oznacza (Ramirezie, może tytuł przetłumacz), co te kolesie z rurami symbolizują wogóle... dla mnie osobiście ta scena opowiada o sytuacji jak ksiądz zaproszony został na impre do ekscentrycznego człowieka do domu i po prostu poszedł oddać mocz, a tu taki kibelek dziwny - wątek humorystyczny, komiczny ... i to zrezygnowanie z księdza w lustrze bo ktoś tak chciał to mnie naprawde zdenerwowało, bo zburzyło mój sens tej pracy - teraz zaczynam sie obawiać że może znaczyć coś więcej.

Jak można zmieniać swój niekomercyjny, niezależny pomysł tylko dlatego, że ktoś je skrytykował bo mu się jego WC obraziło.

Ksiądz był najlepszy, może nawet najważniejszy... szkoda, że się jeszcze nie masturbuje, to by był klimat dopiero, oczywiście ostatecznie nie musiał by być sam, może jakieś dzieci z balonikami... hahahahahahahahahaha ( :-( )Ramirezie więcej realizmu! może wymodeluj rosyjskich żołnierzy gwałcących 12 letnią dziewczynkę z kałachem w ustach, albo ludzi w oświęcimiu w komorze gazowej haha albo głowy amerykańskich żołnierzy nabitych na pale w wietnamskiej dżungli w akcie odwetu za spalenie napalmem wieśniaków sadzących ryż, albo zdetonowanego Araba, może ludzi z chrobą popromienną z upaloną nogą i ręką, a może duchownego w mercedesie obwieszonego złotem namawiającego do życia w ubóstwie, albo 13 letnią prostytutke umierającą w brudnym kiblu ze strzykawką w ręce i przewróconymi gałami w drugą stronę.

Przecież tematów do szokowania jest mnóstwo, a Ty sofciarsko postawiłeś kleche w lustrze i myślisz żeś czadu dał. Nie musisz tworzyć pokrwawionych kolesi z kupą w ustach i rurami bo ktoś może nie zrozumieć przenośni, apeluje o więcej realizmu... telewizji mało oglądam ale co siądę to skandal... mało mnie szlag nie trafi.

 

(Oświadczam, że powyższy tekst nie miał na celu nikogo urazić i oparty jest na obiektywnych informacjach z wiarygodnych źródeł, jeśli komuś sie nie podoba całość lub jego część proszę sprawdzić wiarygodność zawartych w nim informacji)

 

Rozpisałem się, a nie wspomniałem, że jakby nie patrzeć pracka mi się podoba, mogła by być doskonalsza pod względem technicznym ale to do nadrobienia w przyszłości, klimaty NIN wyczuwam. :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie moj wlasny klimat podoba ...niechodzi mi aby kogos urazic czy kogos zniewazyc ..ale to co czuje przedstawiam i niewstydze sie tego ...musze faktycznie popracowac nad wykonczeniemi tego sie niewstydze ale oklamal bym Was jak bym myslal inaczej i przedstawiam sceny ktore sa tylko komercyjne podwzgledem popularnosci na forum lecz chce przedstawic siebie samego ...i niezalezy mi na popularnosci i przychylnosci ( dobrych ale czasami nieszczerych opin) ...dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raminez nie wiem po co sie wdajesz w takie dyskusje. robisz kontrowersyjne tematy wiec zawsze bedzie to ludzi prowokowalo do ostrzejszej krytyki. tak bylo zawsze i musisz sie z tym pogodzic. komentaze w stylu galerii evermotion bylyby przy takiej tematyce komiczne ;)

 

czekam z niecierpliwoscia na twoje nowe prace :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności