Skocz do zawartości

scena 3D : Królewna śnieżka :))


nonejm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pomysł może i ciekawy ale wykonanie nie bardzo, ledwo widać tą butelkę, za duż czerni, kieliszki chyba za grube chociaż ja expertem w tej dziedzinie nie jestem ;)

 

Osobna sprawa to kompozycja...te napisy poprostu dno...wywal je, umieść jakoś sensownie i daj taką samą wiekość czcionki. Umiejscowienie butelki też jakieś takie...ani to na środku ani z boku, popracuj nad kadrem a może będzie z tego niezła pracka.

 

Tyle z mojej strony

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dużo to się nie zmieniło a napisy...hmmm jeszcze gorzsze, może i lepiej umiejscowione ale te mblury nie potrzebne ale jezeli to jest wersja ostateczna to powiem tyle co w poprzednim poście, pomysl moze i fajny, reszta nie bardzo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mnie napis tzn czcionka jest lepsza od wczesniejszej niepotrzebne to rozmazanie ,i nie trzymaj sie klimatu z teledysku ramstein sonne jest tu ciemno i ponuro jak cholera ja bym to dal poprostu na zwyklym plotnie wszystko widoczne , wygladajace jak reklama wodki napis wyraznie i koniec z tym bo juz kwasnieje zobacz reklamy piwa(alkoholu poprostu)

 

jeszcze jedna zecz kieliszki w rownym rzadku nie sa za dobre ze wzgledu na nude spowodowana brakiem rytmu (ee rytm, ruch porzez nierowne ustawienie kieliszkow moze w rzadku sie ustawiaja do butelkii eeee rob jak uwarzasz..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysl świetny to fakt :)

przydałoby się jakieś lepsze, jaśniejsze tło bo flaszke słabo widać od połowy, troche pracy z oświetleniem. Ogólnie ostateczny rezultat zalezy od renderingu wiec tu się wszyscy sprowadzamy.

No kieliszki chyba ciut za grube, przynajmniej ja z takich grubasów nie pije heheh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, wykonanie butelki i kilku kiliszków nie jest zbyt ambitnym zadaniem. Takiej pracy nie powinno się nawet zaczynać.

A Ty zrobiłeś jakąś pracę Mareczku? Pewnie nie. A jeśli tak, to nawet się nią nie chwalisz? Dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności