Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Neoplan N4416


Gość AcidBoyXL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo ładny modelik autobusu, niecierpliwie czekam na dalsze postępy.

Ufff, a juz myslalem ze AcidBoyXL nie zyje :] Pamietam wczesniejsze modele i byly naprawde bardzo dobre. Widzialem ostatnio Trabbiego i radosc ogarnela moje serce ze nie zaginal dobry polyspec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki bez siedzen to przypomina mi autobus pomeczach klubowych w Polsce...ale niezy modelik ...przypominaja mi sie wycieczki szkolne do wieliczki i Neoplan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

Salvator, juz niestety nie pamietam, mam mase tego na kompie.. kiedys chodzilem po forach i zapisywalem co sie dalo, potem byl reinstal windowsa i linki poszlyyyy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

hmm moze audio bus ;] bedzie calkowicie oteksturowany, tak jak trabant.. all, potem dorobie przeguba i moze pare innych wersji nadwozia no i moze audio tuning albo miejski salon gier na kolach ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

do kolorow i materialow sie nie przywiazujcie bo sa standardowe, bedzie tekstura z mapa koloru, odbic, dirtmapa bla bla bla narazie takie tam ;p

 

..rewizora sie mowi hehe ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

Ad.1 musze zrobic concept wnetrza i jakos nie mam chwili zeby przysiasc, ale moze wroce do niego kiedys

Ad.2 ukonczony chyba 2 lata temu ;p

Ad.3 nie podobal mi sie.

Ad.4 - read above - =;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

thnx ^^

 

wlasnie ja tam widze duzo niedociagniec i dla mnie on jest na dzien dzisiejszy 'niedoskonaly'.. eh ale kiedy to bylo.. hehe bump jest ale chyba za slaby..

 

ps. do uslug

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeh no Solarisa robisz jak widze . Autobus jak narazie bardzo ladny czekam na wnetrze :) jak zrobisz rownie extra jak blache zewnetrzna to ci pogratuluje :) poki co chyba niema co renderowac :) zostaw sobie ten fajny etap na pozniej .

Czekam na updaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

nigdy nie moge sie oprzec, ale masz racje lepiej wymodelowac calosc i potem zabrac sie za renderingi chociaz czasem dobrze cos sprawdzic ;) za pare dni bede mial wiecej czasu wiec przyspiesze troche produkcje, nie mam niestety ani jednego zdjecia tylu tego neoplana, ze srodka mam 1 ale z nowszego modelu, jak nic nie znajde to bedzie hybryda z nowym srodkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ci idzie :). Pozdrawiam, wreszcie ktos z branzy!!.

Co prawda pracuje u konkurencji ale jak masz zapotrzebowanie na detale typu siedzenie deska rozdzielcza albo jakiej specjalistyczne rzeczy ( np drzwi) to sluze pomoca.

edit- daj znac na priv lub maila

Jak mozesz to wrzuc siateczke przedniej sciany (tej z fiberglasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

wlasnie w zielonej gorze nie ma takich wiec nie popstrykam, ale mam kolegoe w poznaniu jak bedzie taki to bede mial sesje z zajezdni moze..

 

Tomur, fajnie a masz jakies renderki, np detali z wnętrza.. jakies klamki, tego typu.. bardzo chetnie popatrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności