Skocz do zawartości

Autodesk Roadshow 2013


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

...i cisza...Ja to się pytam bo jestem ciekaw czy ktoś kto był może potwierdzić iż to co prezentowałem było zrozumiałe i ciekawe dla widza.

Miałem przyjemność po raz drugi w życiu zaprezentować nasz projekt który robimy jako "customer" Autodesku a profesjonalnym prezenterem nie jestem biorąc pod uwage iż w noc wcześniej spałem tylko 3 godziny. Z moich obserwacji ludzi jak na to co się spodziewano niestety nie było dużo. Ja widziałem końcówkę prezentacji Rolanda ( Maya2014 ) który zawsze od 13 lat pokazuje wszystko bardzo fajnie i zrozumiale. Oczywiście nie były to prezentacje kosmicznych technologi

które zaskoczą nas wszystkich. Jednak Roland jest jednym z tych który zna Maye od wersji 1.0 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj. Olaf3de szkoda, że nie pochwaliłeś się wcześniej, że będziesz miał prezentację. Może by więcej osób się zjawiło. Ale rozumiem, że tragedii też nie było?

 

Zauważyłem, że tego typu imprezy od kilku lat nie cieszą się zbytnią popularnością. Pamiętam czasy jak na hasło Roadshow i podobnej imprezy odbywał się istny zlot.

 

Ale komunikacja się*zmieniła, tak samo internet, youtube. Wiem, że mniej czasu jest na takie rzeczy.Wiem też, że ludzie, których znałem kiedyś żyjący grafiką w tej chwili raczej z niej żyją. Raczej normalny proces. Ale ile osób było? Bo np. wydaje mi się, że dla osób działających od niedawna to naprawdę fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek sory, było tak że do wieczora dzień wcześniej nie dawałem się namówić firmie CreativeTools na pojawienie się na imprezie. Jesteśmy naprawdę bardzo mocno zawaleni kończeniem fazy pierwszej projektu i mamy deadline już coraz bliżej. Tak blisko że siedzimy po nocach żeby to skończyć. Do ostatniej chwili nie wiedziałem czy tam się pojawie i opowiem cokolwiek. Z innej beczki są opinie że poco pokazywać coś co jeszcze się robi?...Są też tacy co mówią że dobrze jest pokazać to co robimy bo to fajne jest. Zobaczymy kiedyś jak skończymy.

 

PS. Ja z dobrych imprez pamiętam imprezy "AmigaCopyParty" w Stodole i na Grzybowskiej w Warszawce. Po tem w 1993 roku fajne były targi ProTV w pałacu kultury. Jak pokazali z ATM'u Silicon Graphics Indigo 2 Extreme w kolorze zielonym to sie ludzie śmiali że to jakiś badziew i jeszcze za 30K$ :)

Renderowało to na Aliasie jedną klatke 4 godziny to wszyscy w śmiech że na Amidze na Lightwave 3.1 to samo będzie w 15 minut tylko nikt nie kumał w tedy że SGI liczył 24 światła w full raytrace i w rozdzielczości 2048x1024 :) Z Avida się smiali że miał kompresję bezsensu i że prawie nic nie widać ale nikt nie kumał co to jest OFFLine i po co to...Ale to już inna opowieść na zimowe wieczory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności