Jump to content

Tor i Kadr na Youtube


splasz
 Share

Recommended Posts

Od dziś wytwórnie TOR i KADR na swoich profilach YT udostępniają swoje najlepsze filmy w całości zupełnie za darmo. Jedynym "mankamentem" mogą wydawać się reklamy, ale dochód z każdej z nich ma być przeznaczony na cyfryzację klasyków i produkcję nowych filmów.

Wiecej info: http://motionfreaks.pl/teksty/newsy/item/798-klasyka-polskiego-kina-na-youtube

Link to comment
Share on other sites

Z całą pewnością po rekonstrukcji, ale nawet gdyby były i przed to warto zapisać, subskrybować i czekać na kolejne tytuły. A i jeśli ktoś korzysta z adblocków czy innych takich to zalecam ich wyłączenie na czas oglądania - w końcu dla nas obejrzeć jedną czy drugą reklamę to nie jest wielki problem - i tak mamy tego pełno dookoła - a w przypadku tych profili całość dochodu ma iść na rekonstrukcję kolejnych tytułów.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem kto składał te filmy ale w seksmisji dajcie se gdzieś dalej niż połowa filmu dzwięk jest tak skopany że dzwiękowiec powinien się zabić.

Seksmisja została już poprawiona, ale w innych tytułach pojawiają się również małe błędy. Myślę jednak że nie to jest najważniejsze ile jest na ich profilach filmów czy to że jakieś błędy się pojawiają w plikach - najważniejsze jest to że TOR i KADR rozpoczęły coś bardzo ważnego dla rozwoju TV i wideo w internecie w naszym kraju. Z jednej strony fakt że w każdym momencie dnia czy nocy możesz obejrzeć to co chcesz i kiedy chcesz sprawia że telewizja przestaje być już tak atrakcyjna, a z drugiej strony to że jednak można legalnie i za darmo udostępniać wideo i czerpać z tego korzyści do dalszego rozwoju.

Wiele osób ciągle przywiązanych jest do telewizji konwencjonalnej gdyż nie potrafi się odnaleźć w gąszczu źródeł w internecie, problemu legalności i nielegalności, dynamicznie pojawiających się źródeł i jeszcze szybciej znikających (w przypadku nielegalnych udostepnień). Powoli

jednak pojawia się porządek który przyciąga do internetu i kroki jakie podjął KADR i TOR z pewnością się do tego przyczyniają.

Link to comment
Share on other sites

To był świetny pomysł. Szkoda tylko, że np. Trzy kolory są z lektorem… Za to polskie filmy — wyśmienicie!

Z dwojga złego jednak wolę lektora bo mogliśmy dostać Trzy kolory z dubbingiem. Całe szczęście w Polsce nie ma jeszcze takiej tradycji.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy