Skocz do zawartości

Postać 3D


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

No i lecę z następnym modelikiem.. tym razem będzie to postać :) Kolejny model do animki... modeluję pod riga, żeby qmpel ustawił pozę, ale w samej animacji postać ma stać nieruchomo..

Na początek twarzyczka.. (szbko scanlinięte ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak, tamta też jest moja... :) Dziękuję za pochwałę :) Aż zerknę sobie na nią - tam z tego co pamiętam było dużo błędów, ale wszystko zamaskowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nos?? A co z nim nie tak?? ten mi się podoba - ma wyraz... fakt, że w finalnej wersji będzie troszkę inny, ale ten mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narzucil bym tu teksture kobiety i nalozyl na twarz meszczyzny ...takiego lysiejacego grubasa ( o zboczonym wygladzie) ...ach ...to bylby widok...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raminez - za dużo Milczenia Owiec :P Swoją drogą czytał ktoś książkę?? Miooodzioooooooooo... godna polecenia!!

Zaraz coś dorzucę.. niewiele, bo zcasu nie było i może siateczka też się znajdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i siateczka... heh... myślę, że jest dobra... co o niej sądzicie??

 

Koło ucha poprawi się... narazie jest poprostu nierówno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłapciate uszko :) czyli updt.. jeszcze wiele do poprawienia, ale siatka już skończona... możecie ocenić :)

 

1228 face'ów przed meshsmoothowaniem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, narazie cieszę się ze skończonej siatki - na poprawki przyjdzie czas :) Niemniej jednak zasugeruj mi co mamz nim zrobić... jeszzce wiele vertexów do przemierzenia przed moja mychą.. ale to jutro, bo idę czytać MORTA :) Dobranoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ucho powinno byc szersze zobacz w lusterku ze malzowina jako calosc tam gdzie u Ciebie rozchodzi sie od dziurki z uchem powinno byc bardziej wysuniete w strone oka , zobacz mniej wiecej gdzie masz koniuszek ucha (to to gdzie sie nosi kolczyki :D) reszta jest w miare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze siata jest strasznie zageszczona, a w modelu w ogole tego nie widac. wydaje mi sie rowniez ze ta postac ma za chuda szyje. rowniez wydaje mi sie, ze nieciekawie prezentuje sie front[w sensie patelni]. ucho jest za bardzo z tylu, wydaje mi sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoMic nie zartuj sobie okrutniku.

 

Sensei co sie tak czepiasz tych poly? nie widac to nie widac, co prawda plastyka podczas ms jest wazna ale jak jest siatka zageszczona odpowiednio daje duze mozliwosci , po 2 komputery wyszly z obslugiwania "300 fejsow na postac"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... elfik ma rację co do frontu - nie pokazuję, bo jest beznadziejny i psuje efekt... :) Ale dziś go poprawię :) Wogóle przydałoby się dziś skończyć tą siateczkę...

Co do animowania - będzie rigowana cała postać i ustawiona prawie nieruchomo w animacji, więc myślę, że gęstość siatki jest ok... natomiast co do samej siatki - chciałem sobie zrobić twarz, której mółbym w przyszłości używać... no i myślę, że wyszło - nie jest zbyt gęsta, łatwo zmienić kształt, wyraz twarzy, w skrajnym przypadku da się animować... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszka jeszcze nie ruszane, i będzie to ona, nie on (nie ma być specjalnie piękna - nie martwcie sie ;) ) - texturki nie robię bo to już nie moja działka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, 2 różnych fotek kobiet :) No i obraz Blake, który am być imitowany w animacji (tak, wiem kolejny - ale takie są założenia :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności