Skocz do zawartości

Wiz: Londyn biuro


ym91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest to trzecia wizualizacja jaką miałem przyjemność robić, tym razem bez żadnego tutoriala, starałem się wykorzystać wszystkie wskazówki z forum i zrobić coś ciekawego. Jak oceniacie? Jeśli są jakieś błędy proszę o komentarze

 

g03w.jpg

 

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

w7z9.jpg

 

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

2jz4.jpg

 

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

aha, no nie wiem duże okno dobrze oświetla, wyglada to tak: HDRI w background i VRayLight w oknie standardowo, słońca na podłoge nie dawałem bo jest zbyt zachmurzone niebo zeby sie pojawiły takie odbicia, wlasnie sie starałem dostosować sile oswietlenia do takiej pogody, ambient occlusion w postprodukcji, multiply krycie na 25%, i kurz jeszcze w PS ale nic walka trwa, trzeba sie uczyc, 9 miesiecy temu nawet nie wiedzialem co to 3ds max, dzieki za opinie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widok za oknem jest zdecydowanie za ciemny. Niebo powinno się zlać w białą plamę przy takiej ekspozycji wnętrza.

Przy takim zachmurzeniu na zewnątrz myślę że oświetlenie powinno być w środku odpalone - zyskasz w ten sposób kontrastową barwę światła. Teraz jest dramatycznie szaro.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałem, ze praca gotowa, ale z tego co mówicie wip by sie przydał:):)

tyle w PS mogłem zmienić w związku z za ciemnym widokiem za oknem reszte zmian w maxie postaram się wprowadzić jak będę mieć więcej czasu niestety sesja jest:)

 

oa5p.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak używasz hdri to dawaj w render elements vraybackground. Są miejsca gdzie aa nie daje sobie rady ząbkowane odbicia na nóżkach biurka szefa i na ostatnim ujęciu krawędzie prawej strony stołu. Ele ogólnie wizki na plus a jak już zrobisz porządek ze światłem będą naprawdę fajne jest jeszcze jedna rzecz ale to tak zwana funkcjonalność: kolor dywanu w tym miejscu to nie najlepszy pomysł długo taki ślicznie biały nie będzie :)

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności