Skocz do zawartości

Layout: wstępny projekt


Dynamico

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie miało być "szału" - miało nie migać, nie furczeć i nie zaskakiwać różnymi "wyskakującymi" i "jeżdżącymi" po ekranie :-). Zresztą to na razie tylko taka "przymiarka". Ponieważ jestem w tym temacie amatorem to zastanawiałem się właśnie jak podejść do "układu". Główna treść moim zdaniem, powinna mieścić się w najczęściej spotykanej minimalnej szerokości. Nagłówek można oczywiście bez problemu rozciągnąć na cały ekran, ale np. na moim monitorze (1600px) przestaje to wyglądać "fajnie". A treści nie zawsze będzie tyle, żeby przyzwoicie wypełnić "content". Taki dylemat.

Teraz się temu przyglądam i faktycznie chyba na razie nie ma za bardzo co doradzać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalizm jak najbardziej poprawny lecz tak jak mówi Torm...jeśli projektujesz cześć strony pod 1200px to już całość po to robisz ;) co do wyglądu na mniejszych rozdzielczościach... stawiasz na jakimś frameworku taki jak bootstrap i robisz respo. Slider również do poprawy... strzałki na hover imo mają zbyt dużą odległość od krawędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy stronie "dłubię" sobie tak dla relaksu i odprężenia :-) i pewne rzeczy (a w zasadzie bardzo wiele) wykraczają poza zakres mojej wiedzy. Strzałki przesunąłem - nie za bardzo potrafię zlokalizować błędu, powodującego, że w moim IE się nie wyświetlają? Zmieniłem je bo te okrągłe "guziczki" chyba odstawały od reszty. CSS jednak nie jest wcale taki prosty do ogarnięcia, żeby wszystko działało poprawnie w większości przeglądarek. Jak jest ok w FF to w IE nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności