Skocz do zawartości

zmiana wielkości ikon i tekstu/buttonów w command panel


fioleczek1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

mam taki problem i nie wiem czy da się go w ogóle rozwiązać. Mianowicie nabyłem monitor 2560x1440 pix i teraz w maxie mam strasznie malutkie ikonki i command panel co dosyć męczy wzrok. Czy znacie jakiś sposób i czy w maxie jest zmiana tych wielkości? Od razu mówię że w panelu sterowania dpi zwiększyłem z 96, na 120 i to tylko wprowadza zmiany w windowsie- maxa nie rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czyli wersja maxa dla slepych ? XD

 

Tez sie przesiadalem na 2560x1440 kilka mies temu i taka sama byla moja pierwsza reakcja. Ze wszystko jest za male i teraz to bedzie klopot. Pociesze cie ale przejdzie ci i sie przyzwyczaisz :) I bedziesz mial tak jak ja ze zasiadam w pracy na monitorze 1600x1200 i sie dziwie czemu wszystko takie duze jak dla slepych a viewport taki maly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnalazłem w folderze 3ds max/UI/icons ikonki z maxa w formacie bmp, myślę ze jest możliwość zmiany wielkości przez edycję w programie graficznym, aczkolwiek elementów panelu command tam nie ma,

 

znalazłem taką stronę, może ktoś zna się na skryptach bo chyba to jest rozwiązaniem problemu: http://docs.autodesk.com/3DSMAX/15/ENU/3ds-Max-SDK-Programmer-Guide/index.html?url=cpp_ref/group___u_i_font_methods.html,topicNumber=cpp_ref_group___u_i_font_methods_html,hash=ga5da8b18c35091b0ef12d863249e8a326

Edytowane przez fioleczek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana wielkości ikon w folderze nic nie da bo i tak one będą wyświetlane w 24 pix. (jeżeli w ogóle będą wyświetlane bo max może w takim przypadku rzucić błędem lub wcale nie wyświetlać ikon). Chyba jesteś skazany na małe ikony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności