Jump to content

"War Thunder Heroes" Trailer


jacenty

Recommended Posts

  • Replies 9
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ci ludzie to render? Wyglądają niesamowicie :) Trailer masakrator wg mnie. Marzy mi się pełnometrażowy film 3d o wojnie :) Skryptowane wybuchy, niemożliwe akcje i rozwałka wirtualnego świata jaką można sobie tylko wyobrazić! Ehh.. szkoda że takie coś nie powstanie.

Grać w to raczej nie będe bo nie mam czasu, ale takie trailery moge oglądać ;)

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

@bartolomeo: Wargaming łączy ze sobą swoje trzy gry. Okręty, samoloty i czołgi. Nie będzie to jednak połączenie takie jakiego byśmy oczekiwali - czyli np. pola bitwy ze wszystkimi tymi jednostkami. Łączą jedynie system, który będzie polegał na wspólnym jednym koncie, na które logujemy się w tych grach. Za tym idzie wspólna waluta, konto premium itd.

 

War Thunder z tego co słyszałem (dokładnie nie wiem, tematem interesowałem się kątem oka) ma mieć kampanie i okrętów, i samolotów, i czołgów, i nawet piechoty. To wszystko ma być łączone w jedną grę, czyli chcą stworzyć wielkie pole bitwy. Mam nadzieję, że to wypali. :) Dodatkowo War Thunder wychodzi na PlayStation 4.

Link to comment
Share on other sites

Guest phlebas

Wojna, to niesamowita przygoda. Zorganizujmy sobie jakąś. :)

Wypowiem się jako osoba nie związana zawodowo z grafiką.

1) Filmik zaczął się od efekty Slow Motion, więc czekałem kiedy się skończy, bo było to nużące od pierwszych sekund. Po co używać tego efektu do nieinteresujących, nieintrygujących, niezaskakujących ujęciach. Cały filmik zbudowano wokół jednego efektu, który spotęgował jedynie nudność i przeciętność ujęć.

2) Zapomniano chyba o funkcji zwiastuna, jaką jest reklamowanie produktu. Wszystkie gry są ładne i większość polega na zabijaniu i niszczeniu, więc ten filmik nie zachęcił mnie do zagrania w nią. Co więcej wiem, że nie sięgnę po ten produkt, bo niczym się nie wyróżnia, a na rynku są produkty bardziej rozpoznawalne i popularne.

3) Ta średniość, sztampowość, sugeruje że produkt jest źle zarządzany, więc nie wróży to dobrze na przyszłość. Gra jest na jeden wieczór.

4) Wojna? Nie, dziękuję. ;)

Podsumowując, uważam że filmik stworzono bezmyślnie, pomimo tego że środki po jakie sięgnięto same w sobie są ładne.

Link to comment
Share on other sites

Ten wokal mogli sobie darować. Średnio pasuje. Sama gra za to jest miodna, są trzy rodzaje bitew:

 

Realistyczne - pełny symulator

Zręcznościowe - mamy sporo uproszczeń i wspomagaczy ale model zniszczeń dalej sprawia frajdę.

Historyczne - połączenie arcade z symulatorem

 

W te dwa ostatnie można grać spokojnie używając myszki. Nie potrzeba joysticka. Jeszcze nigdy nie byłem na minusie za bitwę, do każdego samolotu da się dojść bez premium. Nie jest tak jak w przypadku WoT że trzeba farmić tier 5-7 aby móc zagrać od czasu do czasu 10.

Link to comment
Share on other sites

Gaijin zapowiedziało już jednak rozszerzenie tytułu o czołgi i okręty, a w późniejszym terminie połączenie wszystkich trzech elementów w jedną wielką grę wojenną, w której każdy rodzaj sił będzie uczestniczyć w bitwie jednocześnie.

Link to comment
Share on other sites

WG obiecało dużą grę 3 lata temu. W czasach wczesnej bety. Miało być w przyszłym roku. Jest jak jest. Ja po prostu panom z WG już nie wierzę. Zrobią to zrobią. Nagrałem się dużo w WoTa. Bardzo dużo. Nie wiem czy jest jakaś gra, w którą grałem tyle godzin. I powoli kończę. Brak zmian w rozgrywce jest już nużący.

WT jest fajny, jakiś taki szybszy i lżejszy w odbiorze. Trochę pgorałem i miałem z tego radochę :) BArdzo się cieszę, że powstaje konkurencja dla WoTa, tylko wydaje mi się, że ekipa WG jest tak pewna siebie i zadufana w sobie, że obudzą się z ręką w nocniku za rok.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy