Skocz do zawartości

Lamborghini Reventon Wheel + Free model


09121986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Modeluje Lamborghini Reventona do animacji a tymczasem skończyłem kółko :)

 

Kółkiem się podzielę i do ściągnięcia jest pod linkiem:

MAX2011 i OBJ - http://www.cgmtl.net/samples/3D_Models/ReventonWheelModel_byCGmtl.rar

 

C&C very welcome.

Pozdro

M.

 

 

jkcv.jpg

 

77ow.jpg

 

 

jml5.jpg

 

60e8.jpg

 

 

 

 

 

9ig6.jpg

Edytowane przez 09121986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

idealnie trafiłeś z downloadem bo mi akurat był potrzebny taki model do poćwiczenia oświetlenia w studio. Na jakiej licencji model udostępniasz?

Modele i render świetne. NV dobrze prawi - takie jakby hi poly gameart shadery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie,

Fajnie że się podoba , następnym przystankiem będzie silnik , potem buda i wnętrze.

 

NV - ostatnio bawię się i niekoniecznie mi na realności zalezy tylko na fajnym efekcie końcowym lubie takie ilustracje.Zobaczymy co z tego wyjdzie bo to malutka część dużego projektu.Będę wrzucał co jakiś czas progress.

Xmass - zapomniałem, już zmieniony pierwszy post - Attribution-NonCommercial 3.0 Unported

 

Ps. troche za wąski chamfer poszedł na brzegi hamulca także poprawcie sobie :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zwracać większą uwagę na techniczną stronę modeli, które robisz; felga na ten moment nie miałaby prawa funkcjonować, jest za cienka i nie byłoby nawet jej na czym przykręcić do dalszych elementów. No i środek felgi też wygląda inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź , coś mi nie grało z nią do końca pogrubię i jeszcze przejrzę refki, ale przednia i tylna felga są inne , ta jest taka płaska a tylnia jest głęboka. Jestem w połowie drogi z autem także jak skończę to poprawię koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Bergerem, zrobiles felge jak by z jednego palskiego kawalka blachy, nie chodzi tu o grubosc tej blachy czy jak gleboko jest wcisnieta do srodka. Normalna felga nie jest w taki sposob skonstruowana, przyjzyj sie troche chociazby temu zdjeciu wyzej, miejsce na sroby jest wglebione, ramiona zawijaja sie z jednej strony ku srodkowi tworzac jak by pochyle platy smigla a sam srodek jest duzo grobszy i kompletnie inaczej skonstruowany. a co do samego renderu to opona jest za bardzo chropowata, swiecaca i widac zla jakosc mapy bump. i jeszcze zacisk, sa na nim za ostre chamfery, one sa duzo bardziej lagodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berger- spoko dzięki poprawię do finalnego modelu z autem , nie modelowałem aut od baaardzo dawna muszę znów wyrobić troche godzin.

 

Maciem.m - ogarnę - dzięki za podpowiedź. Chamfery to pisałem w poście że przesadziłem :) co do renderu to zadowolony jestem z finalnej ilustracji...nie miało być foto-realnie...

 

Cent - coś się tak zbulwersował :D przepraszam że śmiałem je zrobić płaskie :D

 

Szkoda że tyle osób nie pisze jak praca na front leci :D joł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności