Jump to content

Halo Xbox One

jefim
 Share

Recommended Posts

Nooo... a niektórzy mieli pretensje, że to stare. A tutaj takie rzeczy wychodzą. No to gratulacje snooo. Dobry projekt, który chyba w portfolio nie zaszkodzi. Nadal tam pracujesz?

W wracając do tej animacji, może to głupie pytanie, ale dlaczego inne animacje nie są renderowane w 30 klatkach? W czym problem. Tutaj moim zdaniem pierwsze co się rzuca w oczy to niesamowicie płynna animacja, tkaniny, naprawdę dobrze się to ogląda.

Czy takiego trailera Wiedźmina nie dało się*zrobić w tych 30 klatkach właśnie? Jak to działa

Tylko 30fps?! Ja bym sobie dał rękę uciąć, że to jest co najmniej 48 fps... a pierwsza myśl to 60 fps :P

Czy takiego trailera Wiedźmina nie dało się*zrobić w tych 30 klatkach właśnie?

Wtedy by wyglądał jak Hobbit ;)

24fps (plus minus) to jest jednak idealny frame rate. Wszystko inne dla mnie wygląda dziwnie :P

Dobra. Ale taki dajmy na to trailer do gry jak widać na Vimeo ogląda się przyjemniej również w Polsce :)

Ja rozumiem, standardy, wielki ekran. Ale tego typu animacje. Może nie wszystkie by wyglądały super, ale np. pierwsza myśl to taki trailer Wiedźmina.

Wiadomo, że im wiecej fps tym dłuższy render.

Czasami robie w AE animacje z takim frameratem i różnica jest kolosalna.

24-25fps jest najbardziej naturalne , jak już jest 30 fps albo lepiej to czuć "inność".

Gratulacje Patryk, świetna robota.

Edited by ezils