Skocz do zawartości

Scena 3D: Warszawa - Miasto Feniks


STRZYG

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za dobre słowo :)

 

@ majeranek

Czasu poświęcałem jak najwięcej się dało. Mam dość daleko przesunięty próg wytrzymałościowy więc można powiedzieć, że poświęcałem cały dostępny czas po godzinach pracy. Być może kiedyś powstanie jakiś wątek na ten temat, bo często dostaje zapytania w tym temacie. Generalnie to jest jedna rzecz, która sprawia, że nauka idzie ciągle do przodu bez cofania się . Tą rzeczą są własnoręczne notatki. Jest to cholernie żmudne, ale przynosi rezultat. Poniżej daje spis katalogów w których mam umieszczone dokumenty na google docs, których przez ten okres nagromadziło się kilkadziesiąt (niektóre mają po kilkanaście stron)

 

spis -> http://imageshack.com/a/img689/8773/wq2r.jpg

 

Ostatnim czasem też całymi dniami młucę graficzne sprawy, ale jeszcze mi daleeeko do takiego poziomu :P

 

Z tymi notatkami ciekawy sposób ;) Rozumiem, że pisujesz w nich swoje własne spostrzeżenia i doświadczenia odnośnie poszczególnych elementów?

 

Peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@ _Mich@l_

...jak mi powiesz co znaczy "ETA" to będę wiedział czy planuje ;P

 

@ majeranek

Tak. Opis zawsze rozpoczynam od ogólnego opisania zasady działania danej funkcji, jaki ona ma wpływ na obiekt/render/ światło/ kolor etc. oraz próbuję popsuć tą funkcję w izolowanych warunkach (czyli dokonuje eksperymentów), dzięki czemu minimalizuje liczbę "wywrotek" na przyszłość. Wszystko wzbogacone pokaźna ilością obrazków (print screen + crop) bo samo słowo mało daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności