Napisano 9 Październik 201311 l Umiem układać poszczególne obiekty na różnych layerach (te kwadraciki takie małe na dolnym panelu) :P Da się kilka meshy naraz wrzucić do któregoś layera? Na razie zauważyłem że muszę po jednym meshu zaznaczać i w panelu Relations klikać na odpowiedni kwadrat. Jest jakaś szybsza możliwość?
Napisano 9 Październik 201311 l zaznaczasz i wciskasz m, jak move. Wyskoczy taki panelik z warstwami i tam musisz wyklinać na którą (albo z shiftem, na których kilka warstw przenosisz) Oczywiście numery czy tam nazwy nazwy warstw są tajne jak to w blenderze. jest fajny dodatek do zarządzania warstwami i tam dopiero można mieć nazwy. http://www.blendernation.com/2012/05/19/add-on-layer-manager/ Edytowane 9 Październik 201311 l przez ikkiz
Napisano 9 Październik 201311 l Dodam że w relation i tym wyskakującym panelu działa shift, da się zaznaczyć kilka warstw. Czyli możesz mieć jeden obiekt który jest przypisany do wielu warstw jednocześnie. Przydatne do świateł i kamer.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto