Skocz do zawartości

Scena 3D: samochod animacja


Lelum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Starsze samochody miały miękkie zawieszenie, ale faktycznie możliwe, że wyszło trochę za miękkie. Niestety na prevce to nie wyszło dopiero na renderze okazało się jak to naprawdę wygląda, a już przerenderowywać nie chciałem:P

Edytowane przez Lelum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre. Podoba mi się to początkowe przejście, aczkolwiek później faktycznie, już sam ruch na zbliżeniu samochodu (ruchome tło) wygląda bardzo nienaturalnie. Jakoś ciężko mi to opisać dokładnie i to "miotanie" też zauważyłem.

 

Edit: Zapomniałem dopisać. Oglądając w HD zauważyłem, że kierowca trochę zbyt statyczny (nie chodzi mi o animacje samej postaci, ale obiekt moze moglby sie troche przesuwac, czy nawet pochylac caly delikatnie...

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt niezły ale problemy są moim zdaniem z kałużą woda się rozchodzi nie w spowolnionym tempie a tak jak by normalnie. brak rozbryzgu itp. można by to było zrobić lepiej ale i tak jest świetnie a co do telepania się samochodu to tutaj się nei przyczepie bo przynajmniej nutka realizmu została zachowana ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszelką krytykę i pochwały:)

@Adek

Następnym razem postaram się nie zrobić takiego zarzucania kadrem, chciałem uzyskać efekt rigu podczepionego do drugiego samochodu, ale najwyraźniej mi nie wyszło. Ludzika faktycznie choć troszkę mogłem poruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności