Skocz do zawartości

Postać 3D: Trite (stworek z Dooma 3)


mkk3a

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio ogarneła mnie mania D3 i po zakończeniu bazy zabrałem się za coś bardziej organicznego - wybór padł na sympatycznego pojęczopodobnego stworka o nazwie Trite.

Stworek składa się z kilkanastu oddzielnych obiektów: nogi (układane przy pomocy bonesów), głowa, oczy, zęby.

Teksturki częściowo z gry, ale przerabiane w fotoszopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Potworek dobry, ale otoczenie ?? Nie lepiej wymodelować jakieś ciasne pomieszczenie, w bazie i dodać jeszcze pare takich pajączkow ?? Tak jak w Doom'ie ?? Praca tochę traci przez to.

To tylko taka uwaga, bo to jest galeria więc raczej już nic nie zmienisz...:|

 

Gdyby nie otoczenie było by wyzej, a tak daję ci -4/6.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falcrum ma rację, otoczenie powinno być zdecydowanie ciekawsze......to mi wygląda na powierzchnię Marsa - ale nawet tam nie jest tak pusto :/ a poza tym przeceż występuje zakrzywienie powierzchni - trochę za płaski ten horyzont...

Model "pająka" całkiem niezły ale jego nogi mi się nie podobają.....wyglądają jakby były drewniane....ale moze to tylko moje wrażenie...

Ogólnie uczucia mieszane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że to jest autentyczna fotka z marsa wcale nie znaczy że jest atrakcyjna wizualnie...praca traci dużo przez otoczenie bo potworek jest fajny. Faktycznie można by go dać do jakiegoś korytarza / pomieszczenia z klimatem dooma 3

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności