Jump to content

30 dniowy AutoCAD na firmowym kompie?


gnacik

Recommended Posts

Jak w temacie. Mam w planach kupno normalnej licencji, no ale dopiero za 1-2 miesiące. A pracować muszę już teraz, a nie uśmiecha mi się ciągłe bieganie do drugiego kompa, na którym mam zainstalowaną oryginalną wersję z chomika. Wiem, zgrzeszyłem i okradałem Autodesk, no ale mam w planach przestać tylko czy zanim dokonam zakupu to mogę bez obawy używać triala na kompie, który mam w firmie (jednoosobowa działalność) ?

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie nie. Pewności nie mam bo nie czytałem licencji trial, ale 99% programów demo, trial czy freeware nie pozwala na wykorzystywanie komercyjne. I nie ma znaczenia, że np. chcesz go tylko wypróbować albo że się uczysz. Komputer firmowy = działalność komercyjna.

Link to comment
Share on other sites

Ja zrezygnowałem zupełnie z autocada na rzecz drafsighta - darmowy, lekki i bazujący na standardzie cad - z tymi samymi skrótami które można sobie zmieniać itp. Do kreślenia 2d wystarcza, trochę gorzej się haczuje, ale poza tym w pełni funkcjonalny.

Link to comment
Share on other sites

Rewelacja, dzięki. Działam już w tym trochę ponad godzinę i tak jak na to patrzę, to coś mi się wydaje, że jednak nie dam zarobić dla Autodesku :-) A jak znajdę jeszcze darmowe odpowiedniki dla Worda, Outlooka to i Microsoft się załapie do tego szacownego grona :-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy