Skocz do zawartości

Mały Layout do oceny^


tankiann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

na behance wszyscy teraz mają takie portfolia jak wybitni projektanci 15lat temu więc szkoda czasu by w ogóle tam zaglądać. Kolejna strona na której designerzy kiszą stare ogóry przez lata i liżą się nawzajem po rowach ;)

 

Trend czy nie, ta strona z treścią nie przetrwa i tak. Nie ma uwzględnionych sociali i innego aktualnego kontentu, tego, ze ktoś będzie chciał napisać raz więcej, raz mniej. Oraz najważniejszej rzeczy. Że nikt po pierwszym tygodniu więcej nie wejdzie do CMSa by cokolwiek wyedytować. Ogólnie wyglada jak template, ktorego i tak nie ma jak wdrożyć, bo nie komponuje się z tym, co zwykle klienci chcą umieścić. Może stanowić jedynie bazę do późniejszego wkreowania. Ale znając życie to jest zrobione w jakimś PSie i grafik się potnie jak będzie wszystko musiał przemeblować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż no mi tych wybitnych prjektantów... bo aż mnie zaciekawiłeś :)

 

ja już dawno doszedłem do wniosku, że projektowanie pod Lorem Ipsum, czy każdą inną przypadkową treść jest totalnie bezsensu.... projektujemy głównie treść... wszystko inne to fajerwerki dla idiotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, po co mi nazwiska tych ludzi, znajomych nie znam po nazwisku ;)

myślałem że ta strona mi pomoże, http://adsoftheworld.com/

ale ma archiwum do 8lat wstecz, a wcześniej też było sporo fajnych rzeczy, na których mozna się wzorowac do dziś (i często tak to wygląda). Ale tak jak pisałem nie miałem internetu stałego w tamtym czasie więc nie kolekcjonowałem takich wrażeń, a kontakty z ludźmi z tamtego okresu się w tej części urwały (po kilku zabawnych próbach współpracy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już dawno doszedłem do wniosku, że projektowanie pod Lorem Ipsum, czy każdą inną przypadkową treść jest totalnie bezsensu.... projektujemy głównie treść... wszystko inne to fajerwerki dla idiotów

 

Porzadna strone projektujesz tak zeby zmiana tresci nie powodowala przeprojektowywania calosci. Jak zaprojektujesz cos w 100% pod konkretna tresc a potem klient wrzuci dodatkowy tekst albo zmieni ten co jest to co - bedziesz dlubal od poczatku? Wszystko powino byc w miare elastyczne - nawet menu. Nie raz mi sie zdarzalo juz "a nie mozna by dodac w menu nowej pozycji?" albo wywalic jakas inna. Albo zmienic nazwe bo ma byc inna wersja jezykowa i wszystko sie robi dluzsze, ale wygladac ma mniej wiecej tak samo... Jasne ze trzeba dograc mozliwie jak najwieksza ilosc szczegolow ale znajac klientow nawet najbardziej dopieszczona stronka moze ulec nieoczekiwanej zmianie.

 

Ze nie wspomne juz o projektowaniu stronki dynamicznie dostosowujacej sie do tabletow i telefonow.

 

Co do stronki zaprezentowanej tutaj to jest to amatorszczyzna i niestety to widac. Teraz ludzie moga sobie samemu zrobic ciekawsze stronki uzywajac chociazby http://www.squarespace.com/.

 

I nie piszemy "about AS" tylko "about US" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności