Skocz do zawartości

Scena 3D: "Eden" -garden centre


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

co do projektu jako takiego to sie nie wypowiem bo sie nie znam

 

ale estetycznie - brrr - nie podoba mi sie wcale - 'papierowi' ludzie i takie samochody - okropienstwo, wyblakle kolory - jestem na nie

 

chociaz - jak tak czasem patrze - to wiekszosc wizek tak wlasnie wyglada - wiec moze nie jest zle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo niestety narzucone i racja pasuje jak pies do jeża, ale co zrobić takie musi być i koniec. Wczesniej było inne mojego designu i o wiele bardziej pasowało, ale jak to często bywa klient ma często głupie zachcianki i trzeba zmieniać na "gorsze"

ftorek -hmm no masz troche racji. Na usprawiedliwienie powiem tyle że to moja pierwsza praca tego typu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fuuuu...sam pawilon OK al ta cala reszta okropna..strasznie cukierkowa ludzie jak powycinani z gazet to samo z samochodami i tlem. Moim zdaniem powinienes to poprawic a przynajmniej dopasowac to kolorystycznie tak aby wszystko bylo w podobnej tonacji, a nie co element to inna bajka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

Logo ...niebardzo ..ale obiekt tak w takichbrudnych molochach cywilizacji ....(beton ....aluminium ...i cegla) taki eko budynek ...to jest to...pzryjemny projet ...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... no to powiem co przydało by się poprawić :) :

- szkło ..... w niektórych mijescach niby odblaskowe w innych nie , brakuje odbijających się chmur.

- ludzie rozumiem że wstawieni w fotoshopie ? ... dlaczego nie odbijają się w szkle ... warto to dopracować

- mercedes , ładne auto ale ... dlaczego drzewa mają cień a on nie .. gdyby nie odwrócona rejestracja to nie wiedziałbym że to odbicie lustrzane ale dość dobrze wstawiony

- dachy kopertowe , przydałaby się rynna ( chyba że to ..popielate jasne to osłona rynny , może jakiś okap , może rura spustowa...

 

ogólnie bardzo przyjemne ale warto dopieścić :) ... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności