Skocz do zawartości

Wiz : Small dreams...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Render z aparatem jest dla zabawy :)

Chciałem się trochę pobawić wizualizacją i ją w jakiś sposób ożywić.

Softbrusha nie używałem, wiem że wyszły babole ale render oryginalnie poszedł w zbyt dużej roździelczości by jeszcze raz go robić więc obiecuje,

następnym razem będzie bez baboli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzienny znaczniej fajniejszy, pomysł z aparatem oryginalny :)

Jedyne co tu troszkę nie leży to światło delikatnie za mocno przepalone, przy miękkich cieniach jakie masz wewnątrz na zewnątrz jest pochmurny dzień , powinno być więcej widać w szybach, przytnij trochę odbicia w szkle szyby bo za bardzo odbijają wnętrze. mimo boboli praca bardzo na plus co do nocnego to jest no wybitnie do do pracowania szczególnie światło z tej lampki jest za mocne i nie za bardzo w tym miejscu co trzeba :) to nieciekawe rozchodzeni się na scaniach światła to zły balans bieli w kamerze i niedostosowany dobrze color mapping, wzmocnij subdivid w świetle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienny bardzo fajny. Może kolory trochę sterylne, AO w kątach sufitu przesadzone i jakość cieniowania na suficie wylazła - pewnie obrabiałeś mocno w szopie na 8 bitach zamiast na 16. Moc doświetlenia tego wnętrza może nie do konća realistyczna ale dla atrakcyjności obrazka czasem warto, takie HDR trochę wyszło. Nocny już taki fajny nie wyszedł, plamy na suficie jeszcze mocniejsze, albo ta obróbka na 8-bitach albo słaba ir mapa. Fajny pomysł z niebem, przy lampie za mocno przejarane i na mój gust za dużo fioletu w oświetleniu. Można dać dodatkowe światło zza kamery albo z boku żeby urozmaicić kolory świateł we wnętrzu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardzo podoba ale..

nocny render, łóżko od strony kamery z prawej albo przebija się przez nie światło co jest nie możliwe :) albo jest oświetlone lampą która nie ma prawa go tak oświetlić

może dałeś SS ?

Edytowane przez DonKichot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igi - Dzięki że zwróciłeś uwagę na ten szczegół, szczerze to go nie zauważyłem ;)

DonKichot - Nie nakładałem SS'a ale troszkę wzmocniłem światło w postprodukcji i chciałem aby obraz nabrał trochę kolorów ;) może przesadziłem i nie jest to prawidłowe rozwiązanie ale uznałem że wizualizacja nabrała więcej plastyczności. Dzięki za opinie!

Edytowane przez Jakub Wydro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności