Skocz do zawartości

Photoshop CC i Lightroom do 2 grudnia w promocyjnym pakiecie


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli zastanawiacie się nad zakupem Photoshopa CC lub Lightrooma to do 2 grudnia jest ku temu świetna okazja. Adobe dzisiaj poinformowało o specjalnej promocji na pakiet zawierający właśnie te dwa programy w cenie 12,29 EUR/miesiąc (przy rocznej subskrypcji).

 

Pełna treść: Photoshop CC i Lightroom do 2 grudnia w promocyjnym pakiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli chodzi o zmianę ceny na $ to niestety. Po zalogowaniu do Adobe ID kwota pojawia się w EUR. Ale to chyba dobry moment na przetestowanie CC bo jeśli dobrze zrozumiałem w ciągu pierwszych 30 dni można anulować zamówienie.

 

Cytat:

Anulowanie

Będzie nam przykro, jeśli zrezygnujesz, ale jeśli anulujesz subskrypcję w ciągu pierwszych 30 dni, zwrócimy Ci wszystkie koszty. W przeciwnym razie naliczymy kwotę w wysokości 50% pozostałego zobowiązania wynikającego z umowy. Aby anulować subskrypcję, zadzwoń do działu obsługi klienta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kramon: w newsie jest link. Przez rok masz pelny dostep lacznie z 20GB przestrzeni na prace itp... To cena za pakiet. Od wczoraj taka akcja Adobe ruszyła.

 

olaf: no ja uwazam, ze jak na Photoshopa to i tak w przeliczeniu nawet na EUR bardzo dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn chodzi mi czy to jest tylko przez rok a za rok będzie jakaś nowa taryfa nagle dużo większa czy ten abonament będę mógł sobię ciągnąć bez końca bo prawdę mówiąc to 15 euro miesięcznie to jest nic bo mnie tyle wychodzi dziennie śniadanie i obiad.

 

Gdyby Nuke tyle kosztował ahh pomażyć można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek: niby tak, ale to tylko koszt rocznej dzierżawy oprogramowania. Na e-bay mozesz mieć cs2 na własność za 200usd.

 

Kramon:Z tego co pamiętam wcześniej pojedynczy progam kosztował 15ojro więc wielkiej obniżki nie ma. Z drugiej strony na Twoim miejscu nie zamieniłbym śniadania i obiadu na photoshopa, możesz roku nie wytrzymać :D

No i nikt nie wie jakie beda ceny wynajmu za rok czy trzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedak nie biorę w CC nie dodali nic ciekawego z mojego punktu widzenia. Zostaje na obecnym shopie. Lepiej będzie zainwestować, w Flowbox FX bo zapowiada się wyśmienicie. Jeżeli by dodali kompozycję 3D (jak w nuke) to była by mistrzowska alternatywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Blender tego nie potrafi? Przecież to taki "użyteczny" soft, który wygryzł nawet prawie Headus Layout z rynku :P

 

Prawdę mówiąc to w compozytorze jest Node do każdego objecta...

I w sumie można wstawać plane.. do sceny jak w nuke z alpha. i może to być animowana też..

 

Po prostu gradient mapy są w głupi sposób zrobione i dużo wygodniej mi się pracuje nad kolorystyką w photoshopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności