Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Gitara


Gość Gohroowan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gohroowan

Po przeczytaniu i obrjrzeniu wielu prac zainspirowany twórczością Imaginnera postanowiłem stwożyć coś swojego. Niestety w dziedzinie 3d jestem kompletnie początkujący więc moje (jek narazie mam nadzieję) projekty nie będą bardzo zaawansowane. Zainspirowany perkusją Imaginnera postanowiłem oddtwożyć także mój sprzęt. Z biegiem czasu wszystko będzie się rozwijało jednak narazie prezentuję mój drugi projekt w życiu jakim jest gitara. Mam nadzieję że za pomocą surowej oceny pomożecie mi stać się kimś bardziej zaawansowanym w dziedzinie modelowania 3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Miło, że ktoś się mną inspiruje :)

Daj większe rendery, i ustaw kamerę tak, żeby było więcej widać.

Ale ogólnie fajnie...

I zmień temat, tak jak mówi Klicek. Takie zą Zasady. :) (wyedytuj pierwszy post, aby zmienic temat)

 

pozdr,

Imaginner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecałem zamieszczam następną kolej zrzutów mej gitarki. Niestety wiele się nie zmieniło dokończyłem tylko mostek oraz prowizorycznie dodałem jedną strunę. Wiem, gitara z jedną struną wygląda trochę głupio ale obiecuję, że to i wiele innych rzeczy zmieni się do soboty. Tymczasem piszcie jakie błędy widzicie i co Wam się podoba, a co nie.

P.S Niestety nie zdążyłem się zająć poprawą bugow przy pudle ale do soboty będzie to zrobione, wiec nie martw się Marcin. Ale dzięki za trafną uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !......... ponownie

Po dość długiej przerwie, spowodowanej szpitalem, powracam do dalszej pracy nad moim projektem. Dokończyłem już modelować główkę. Poprawiłem równierz korpus, już nie powinno być błędów. Myślę, że poziom modelowania jest już zakończony, teraz zabieram się za texturki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś texturka gryfu, a raczej jego części. I jak podoba się Wam? Zastanawiam się jak otexturować korpus, przydałoby się coś takiego jak czarny lakier samochodowy, tylko nie wiem jak to zrobić. Gdyby ktoś udzielił mi porad, lekcji to byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności