Skocz do zawartości

Panek


Mariusz Panek

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie wyszły te postacie. Podoba mi się dobór kolorów. Następnym razem możesz trochę poeksperymentować z krawędziami - miękkimi i rozmytymi. Poza tym zróżnicować trochę pędzle (nawet sam rozmiar) albo sposób malowania zależnie od materiału. Ale i tak przyjemnie się ogląda. Powodzenia w głosowaniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej!

 

No długo mnie nie było. Trochę wcześniejszych linków padło, trochę dodałem ponownie żeby pustki nie było.

Ogólnie nie miałem czasu na digital ponieważ kończyłem studia i dyplom zajął trochę czasu... a po drugie zderzyłem się z rzeczywistością i trzeba było się jakoś utrzymać :)

Teraz od nowa zacząłem używać tabletu, bo jednak jest to coś co chcę robić i może jakimś cudem kiedyś zarobię z tego parę groszy.

 

Tak więc wrzucam parę nowych rzeczy i powiem szczerze, że bardzo zależy mi na krytyce.

Chętnie posłucham wszystkiego co macie do powiedzenia :)

 

mariusz-panek-post.jpg?1455727313

 

mariusz-panek-szeryf.jpg?1455725651

 

mariusz-panek-postapo.jpg?1455725654

 

mariusz-panek-panna2a.jpg?1455727788

 

mariusz-panek-zima.jpg?1454689743

 

mariusz-panek-all.jpg?1455543934

 

mariusz-panek-arystokrata-22gotowy.jpg?1455543936

 

mariusz-panek-plastus-12b.jpg?1455543939

 

mariusz-panek-rycerz-12abez-butow.jpg?1455543947

 

mariusz-panek-rycerz-12buty3ostre3gotowe.jpg?1455543944

 

mariusz-panek-arysto-panna-18gotowa.jpg?1455543941

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się niesamowicie podobają twoje prace i styl. Co do braku pracy to wydaje mi się, że zbyt "artystyczne" to może być dla niektórych. Może więcej komercyjnie odpicowanych, realistycznych pracek, takich bardziej standardowych przydałoby się w teczce. Twoje prace mają mało realistyczny rendering i o ile mnie to zachwyca to pracodawca może szukać czegoś bardziej standardowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne jest tuaj duże przywiązanie do strojów i detalu. Brakuje może trochę wyraźniejszych sylwetek, podziału na plany - twoje postaci często mają zamazany kontur lub zlewają się z tłem. O ile ilustracyjnie to przejdzie o ile tylko "czuć klimat" o tyle w concept arcie ważniejsza dużo jest czytelność.

Pozdrowienia iii dajesz dajesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imprecis

Dzięki wielkie i chyba faktycznie muszę je trochę zróżnicować.

Mikurat

Miło słyszeć :) No również mam do tych dwóch spory sentyment, zawsze uwielbiałem węgiel.

Sayja

Dzięki za porady! Fajnie usłyszeć krytykę :) Postaram się popracować nad wszystkim o czym wspomniałeś. Co do rozmytych konturów, to po prosu mi się spodobało i zacząłem przeginać hehe

 

 

A tutaj świeżynka. Trochę nad nią przysiedziałem zagłębiając się w detal. Jestem ciekaw Waszych opinii :)

 

mariusz-panek-mariusz-panek-winter.jpg?1457631103

Edytowane przez Mariusz Panek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktycznie wszedzie gdzie patrzylem masz miekkie cienie i rozproszone, blade swiatlo i to jest imo teraz twoj najwiekszy problem. rujnuje ci to kompozycje, oko sie przeslizguje po tych obrazkach jak po sledziu.. (wait what?)

nie roznicujesz tez roznych materialow i powierzchni, czesto skora wyglada i bierze swiatlo tak samo jak np tkaniny. a wogle to pare razy zauwazylem ze wogle jakbys ta skore na koniec robil i total ci sie juz nie chcialo

 

ogolnie to troche przejrzalem teczke i jak dla mnie im bardziej malarsko lecisz tym lepiej ci idzie. niebo ziemia te luzniejsze malarskie prace, a te wylizane bardziej czy niedajbosze fotobashingi ;D (chociaz kilka tez mi podeszlo)

 

duzo rysuj i duzo ogladaj i zrzynaj z kozakow i bedzie dobrze ;D

 

pozdrvweczki o/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności