Jump to content

Mariusz Panek

Members
 • Posts

  96
 • Joined

 • Last visited

City (optional)

 • Miasto
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mariusz Panek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

67

Reputation

 1. Szkoda, że takie krótkie... bo aż chce się obejrzeć więcej :) Wygląda super
 2. Proste a takie przyjemnie :) Miło się ogląda
 3. Kurde ale ja za dziecka lubiłem sklejać i malować modele podobne do Twoich wizualek :) Ogólnie świetne prace! Gratulacje!
 4. Dzięki wielkie i chyba faktycznie muszę je trochę zróżnicować. Miło słyszeć :) No również mam do tych dwóch spory sentyment, zawsze uwielbiałem węgiel. Dzięki za porady! Fajnie usłyszeć krytykę :) Postaram się popracować nad wszystkim o czym wspomniałeś. Co do rozmytych konturów, to po prosu mi się spodobało i zacząłem przeginać hehe A tutaj świeżynka. Trochę nad nią przysiedziałem zagłębiając się w detal. Jestem ciekaw Waszych opinii :)
 5. No wyszedł fajnie! :) Chętnie zobaczyłbym serie takich postaci.
 6. No i te pare kresek robi robotę :) Bardzo mocne szkice. Wszystko siedzi, są bardzo czytelne, do proporcji nie można się przyczepić i mają swój charakter.
 7. http://i.imgur.com/LtrvdB9.png Skoro to ta sama skrzyneczka co poprzednia, to w tym skrócie perspektywicznym wydaje się być o wiele za długa :P Powinnaś ją trochę obciąć od góry. Fajnie, że jedziesz z martwymi i przykładasz uwagę do szczegółów, takie ćwiczenia na pewno sporo Ci dadzą... czasem spróbuj zróżnicować ostrość krawędzi.
 8. No widać, że ogarniasz. Wiele ciekawych rzeczy w teczce :) Cóż powiedzieć... wrzucaj więcej!
 9. Przypominają trochę codzienne szkice Pana Even'a Amundsen, które swoją drogą strasznie lubię. Ogólnie przyjemne szkice :) Stroje też jedziesz całkiem z głowy? Ja mam z tym spory problem... pół życia rysowałem tylko i wyłącznie z natury, w sumie kopiując co widzę, a i to nie było proste! Więc teraz kiedy muszę coś wykreować, bardzo ciężko mi bez referencji nawet przy prostych szatach.
 10. Faktycznie fajnie, że czuć klimat... prace bardzo specyficzne :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy