Skocz do zawartości

Chce kupic sluchawki nauszne


Gość ant-3d

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Tak jak w temacie, chce kupic sobie sluchawki nauszne. Moj budzet to powiedzmy 250 zlotych (do 300 zlotych moglbym dociagnac ale wolalbym nie). To co od nich oczekuje to aby ucho miescilo sie w ich muszli, najlepiej aby mocowanie dociskalo dobrze muszle do ucha. Chcialbym aby muszle w miare mozliwosci tlumily otoczenie. Mikrofon jest kompletnie nie wazny i nie potrzebny mi. Na sluchawkach powinno sie bardzo dobrze sluchac ciezkiego metalu i hard rocka.

 

Kto mi moze cos polecic? Pytam bo nie orientuje sie w temacie.

 

Z gory dzieki :)

Edytowane przez ant-3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

creative aurvana live - miałem dwie pary bo na jedną stanąłem i złamałem i wsiadłem na rower i 20km przejechałem do sklepu w ten sam dzień po drugie ;) wyśmienity dźwięk, każdy kto je weźmie mówi, że zajebiste :) za 200zł znajdziesz spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

creative aurvana live - miałem dwie pary bo na jedną stanąłem i złamałem i wsiadłem na rower i 20km przejechałem do sklepu w ten sam dzień po drugie ;) wyśmienity dźwięk, każdy kto je weźmie mówi, że zajebiste :) za 200zł znajdziesz spokojnie

 

te słuchawki to jest żart a nie wyśmienity dzwięk bass dudni jak głupi wylewa się na vocale i na wysokie tony. chcieli podrobić serię Sony XB500-700-1000 a wyszła totalna kupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sanhajsery hd555 i w podobnej muzyce sobie chwale. Nie męczą uszu i nie bolą malzowiny. Jedyne co, to średnio izoluja tło, ale to już kwestia konstrukcji otwartych sluchawek. Jak chcesz dobrą izolację to szukaj zamkniętych konstrukcji.

 

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za 250 zeta parę miesięcy kupiłem takie słuchawki:

http://www.mediamarkt.pl/sluchawki-sony-mdr-zx300w,id-180473

 

Fajne są, dobrze brzmią i bardzo ładnie wyciszają. Są też estetyczne :)

Teraz, dość mocno w zasadzie, zeszły z ceny, więc można poszukać coś trochę lepszego.

Za 300 zł. powinny być dostępne Urbanears'y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzież ci dudni, gdzież ci dudni, uderzy raz i spokój, a poza tym to porównaj cenę

 

a co do tematu to polecam ten topic http://www.head-fi.org/t/433318/shootout-109-portable-headphones-reviewed-munitio-pro40-added-01-24-14

 

dudni dudni może nie miałeś posłuchać lepszych słuchawek albo takich które mają podobnie mocny bass który się nie wylewa na wszystko inne. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie znajomy zajmujący się audio polecił coś*takiego:

http://pl.creative.com/p/headphones-headsets/aurvana-live

 

Wyglądają może nie najlepiej, ale mówił, że testowali sporo sprzętów i co ciekawego te słuchawki naprawdę*mają*dobre brzmienie.

 

Kupiłem je bo cenowo też są ok (ok. 200zł). Podobno są to popularne słuchawki u "domowych audiofili" bo można je jakoś upgradować (ale nie wchodziłem w temat). Jestem zadowolony z oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAL'e są popularne bo mają strasznie mocny bass. i wszyscy którzy je kupują o jezu jaki bass ale mega grają i się wszyscy nimi jarają ale jak ktoś kiedykolwiek słuchał słuchawek za 600 i w górę to doskonale wie że to jest dudniący bajer.

 

dobre jedynie tylko do dubstepu. bo w szybszych elektronikach trance? hardstyle nie wyrabiają się.

 

Ja osobiście słucham elektroniki.

Więc bass jest dla mnie bardzo istotny i też używam słuchawek bassowych.

Ale po prostu Nie mają podejścia CAL'e do np Sony XB700. Po prostu no dudnią ^^

 

Do rocka są potrzebne słuchawki szybkie które ogarniają Midsy i highsy.. A nie Bass.

 

CAL'e owszem tak ale do muzyki elektronicznej a nie do rocka :>

 

w sumie cale są w każdym markecie to sę możesz pójść i posłuchać. XD

Edytowane przez Kramon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubicie bas - przegraliście życie :]

 

Ja ze swojej strony mogę polecić Sony MDR-XB500, choć może być ciężko kupić nowy egzemplarz. Ucho mieści się fajnie, tłumienie hałasów z zewnątrz na bardzo dobrym poziomie. Jest świetny bas (!), a względem zachwalanych przez Kramona XB-700 mają wyraźniejsze tony średnie (w 700 są nieco przytłumione, pewnie żeby wydobyć ten evil bas).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubicie bas - przegraliście życie :]

 

Ja ze swojej strony mogę polecić Sony MDR-XB500, choć może być ciężko kupić nowy egzemplarz. Ucho mieści się fajnie, tłumienie hałasów z zewnątrz na bardzo dobrym poziomie. Jest świetny bas (!), a względem zachwalanych przez Kramona XB-700 mają wyraźniejsze tony średnie (w 700 są nieco przytłumione, pewnie żeby wydobyć ten evil bas).

 

XB500 mają zbyt dosadny ten bass. XB700 mają najlepiej zbalansowany.. jak ogarniesz wszystkie recki. czy to na YT np hifi-guy w ogóle super facet :> miałem okazję poznać na targach. To 700 najlepsze :D ale dorwać teraz XB700 albo 500 to jest mission impossible. W XB500 według mnie bass dominuje. i cięzko się wsłuchać w inne instrumenty. A w XB700 jak ci brakuje bassu który de facto jest potężniejszy tylko się nie wylewa na wszystko :D to po prostu na wzmacniaczu sobię podkręć albo przesuń :>

 

natomiast mistrzem bassu już tak konkretnie to są XB1000 coś pięknego ale bez wzmacniacza nie podchodzić. bo wtedy grają gorzej niż 700. :>

 

 

Tylko w sumie to wszystko to są słuchawki bassowe a koleś chce słuchać rocka :> Chociaż czasem dobrze jest mieć bass pod ręką :> dlatego wole 700 niżeli 500 bo w 700 jest on wtedy gdy jest potrzebny a nie jak w cal'ach że jest wszędzie.

Edytowane przez Kramon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności