Skocz do zawartości

Wiz: Loft


Rekomendowane odpowiedzi

Taka mała scenka będąca wynikiem testów nad Indigo Renderer.

 

* Niestety nie mam większej rozdziałki :(

* Wiem że występują błędy, ale scenka przepadła i wrzucam to co udało się do tej pory "stworzyć".

 

Soft: 3ds Max, Indigo, Photoshop, Looks, Nik Color Efex

 

Miłego oglądania.

 

soqa.jpg

5b3a.jpg

4x44.jpg

rqtf.jpg

otz25.jpg

9ixf.jpg

r7h1.jpg

65en.jpg

oyz3.jpg

 

7hpq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Najbardziej podoba mi się pierwszy obrazek tylko widok za oknem nie za bardzo pasuje mi do wnętrza. Mam na myśli ten cyjanowo-granatowy kolor. Natomiast w pozostałych trochę "zagracone" te scenki. Bardzo podobają mi się shadery, światełko też daje radę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mulholland, Adek: Dzięki :)

Tak prawda z tym bałaganem, ale to wina tego że to miała być tylko taka prosta scena do testów materiałów, oświetlenia, itp... wszystko zostało tak dodane na szybko bez jakiegoś głębszego zastanowienia... tak aby zobaczyć jak będzie się zachowywał renderer z dużą ilością materiałów,itp... czy będą jakieś problemy, jak długo to wszystko będzie się renderowało, ogólnie takie testy wszystkiego co się da ,aby jak najwięcej nauczyć się rendera, praw nim rządzących itp...

 

Ogólnie to jeszcze testuję ten renderer a tu postanowiłem wrzucić tą prackę bo nazbierało się tego troszeczkę i chciałem wiedzieć czy podobają się wam, materiały i oświetlenie :)

 

Dokładnie Indigo jest niezbyt popularny... a szkoda bo to bardzo przyjazny renderer (bynajmniej dla mnie).

 

Indigo jest bardzo "przyjaznym" renderem, świetnie się na nim pracuje (bardzo,bardzo przyjemnie) oczywiście nie jest pozbawiony wad, no może nie sam silnik ale wtyczka do 3ds maxa która dopiero jest w fazie rozwoju (nie wygląda to tak pięknie jak w Vray, ale nie jest tak źle... jedyna taka mocna wada to póki co brak Proxy i to najbardziej daje się odczuć, ale w najnowszej wersji ma zostać to dodane także ok).

Kolejny plus - forum na którym możesz napisać do twórców o jakimś problemie, o tym co chciałbyś zobaczyć w najnowszej wersji, itp... a nie pisać nie wiadomo gdzie i nie wiadomo czy dostaniesz odpowiedź.

 

Ja mogę dodać tylko tyle że zachęcam do testów tego silnika, może komuś też się spodoba - kto wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propy na stoliku najbardziej mi się podobają. No i pierwszy obrazek fajny - taki efekt ŁAŁ - ale po dłuższym czasie widać że troszke te tło takie niepasujące, prawdopodobnie zbyt niebieskie, przez co za bardzo kontrastuje z mebelkami i odciąga wzrok od wnętrza.

Cheers.

X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności