Skocz do zawartości

Pojazd 3d: FIAT 126p ( Poraz Ostatni )


egon14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam waj wszystkich

normalnie niedaje mi spokoju maluch, jestem jego wielkim fanem i tak jak go zaczołem i niekończyłem to niemogłem dalej pracowac, ale corwetta bende kończona bo teraz zostanie mi do zrobienia przy niej szyby, koła, podwozie, wnętrze. Ale od niego narazie odstepuje bo niemam natchnienia do niego ale mam natchnienie na malucha. Oto fotki

 

P.S.

sory ze znów tak pier***** z tymi autkami ale musze wkońcy skończyc tego malucha, i mam taka małom nadzieje ze mnie zrozumiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

cóż za konsekwencja, lol, kiedyś ten maluch zejdzie z linii produkcyjnej mam nadzieję ;]

jest coraz lepiek, razi w oczy ten "wlot powietrza".

W siatce za dużo trójkątów i po smoothie buble wyłaża, uwierz mi, że prawie wszystko da się zrobić czworokątami.

Potnij teraz maskę, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skilo- poszukam tych malców bo jestem ciekaw, a z ortografią to powiem szczerze ze mam problemy ale postaram się pisac lepiej.

 

Kulfer- wiesz jak byś chciał wiedzieć jest to wersja z roku 1998 z seri limitowanej FIAT 126 TOWN. Specjalnie dla ciebie fotka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo, staram sie jakoś naprawiac tą siatke, narazie mam tyle

 

P.S

JEST SPRAWA, BO CHCE WYRENDEROWAC ZASTAWE W V-REY A CHOLIRA NIEWIEM JAK SIE TEN PROGRAMIK OBSŁUGUJE I MAM WIELKĄ PROŹBE, CZY KTOŚ BY MI MUGŁ POMUC ???? Z GÓRY WIELKIE THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz nikt raczej cie tu uczyc vraya nie bedzie, na to nie licz, za to mozesz odwiedzic strony w stylu vray.info, evermotion.org, 3dtotal.com, a nawet wpisac w googlach "vray tutorial". przejrzyj tez helpa i odwiedz light conquest w wipie. a i moze jednak skorzystaj z tej dobrej rady - wklejaj posty pierw do worda, to 30s pracy a czyta sie duzo przyjemniej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności